Skocz do zawartości

No i po targach - Independent Lake Camp


Rekomendowane odpowiedzi

heh...chyba się jednak da, bo właśnie sprawdzałam i zmienili mi na lot też przez Wiedeń...hmmm...no cóż,to chyba dobrze:)chociaz mam nadzieję, że to tyle z niespodzianek...no i Finlandii w te wakacje chyba jednak nie zalicze;(pozdr...jeszcze 10 dni :shock: odliczanie czas zacząć! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam do was takie 2 pytanka:

W jednej z kopert, które do Was na pewno też przyszły (m.in.była w niej taka żólta książeczka "Parti[beeep]nts Handbook 2006") była też nieduża kartka na twardszym papierze "Independent Lake Camp Medical Information", co prawda napisane na niej jest, że żadne dziecko, które nie będzie jej miało wypełnione nie zostanie dopuszczone do Campa, ale rozumiem, że dotyczy to tylko tych dzieciaczków, tak? Nam wystarczy ten folmularz medyczny, który kiedyś gdzieś tam wysyłalismy, a nam zostawili kopie,tak?:o

I napiszcie mi proszę, czy macie może "Umowę Uczestnictwa w Programie Wymiany Kulturalnej"? Wiem, że podpisywaliśmy coś takiego jeszcze na interview, ale właśnie nie mogę sobie przypomnieć czy dostałam kopie:/

Z góry dzięki za odpowiedź, pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bierzecie telofony komórkowe? I czy na terenie Independent Lake Camp jest zasięg??? Może wiecie ile sms kosztuje do Polski ( sieć orange mnie interesuje :o, bo w BOK Orange mi nie odpowiedziało, chyba sami nie wiedzą :)...Jak coś wiecie to proszę piszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...