Skocz do zawartości

oczekiwanie na obywatelstwo w NYC


widlek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie odnosnie oczekiwania na obywatelstwo w stanie NY. Jak dlugo to trwa. W tym miesiacu ide zostawic odciski palcow, za ile miesiacy powinienem sie spodziewac interview? Powiadomienie o stawieniu sie na "odciski" dostalem po tygodniu czasu od zatwierdzenia formy N-400 :shock:

... :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od momentu zlozenia wniosku o adjustment of status do interview 8 miesiecy. Ale ja jestem tu na wizie K1 wiec mialam I130 zatwierdzone wczesniej, i skaldal na mnie wniosek obywatel.

Z twoich posow widze ze na ciebie wniosek sakladal posiadacz zielonej karty a wtedy to duzo dluzej trwa. Zazwyczaj nawet dluzej niz podaja na poczatku, mi obiecywali 180 dni;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od momentu zlozenia wniosku o adjustment of status do interview 8 miesiecy. Ale ja jestem tu na wizie K1 wiec mialam I130 zatwierdzone wczesniej, i skaldal na mnie wniosek obywatel.  

Z twoich posow widze ze na ciebie wniosek sakladal posiadacz zielonej karty a wtedy to duzo dluzej trwa. Zazwyczaj nawet dluzej niz podaja na poczatku, mi obiecywali 180 dni;)

Ale on pyta nie o adjustment, ale o obywatelstwo, a co zupelnie co innego.

Teraz w NY egzaminy maja osoby, ktore mialy notice date August 12, 2005. Co nie znaczy, ze bedziesz mial od razu przysiege. Jednak z drugiej strony znam kilka osob, ktore skladaly N-400 w pazdzierniku i maja wyznaczony egzamin na koniec marca. Tak wiec pozostaje Ci tylko czekac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jestem ponownie, otoz znam juz odpowiedz na wyzej zadane pytanie- termin na interview w maju :D Bardzo szybko a moze i jeszcze szybciej, w kazdym razie nie spodziewalismy sie takiego obrotu sprawy. W sumie od pobrania odciskow palcow czekalismy 2 miesiace...nie moge narzekac :!: Co wy na to i jak u Was sprawy sie maja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...