Skocz do zawartości

Targi YTP


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej

No ja bylam w sobote na 14 ale weszlam jako jedna z ostatnich.Pierwszy raz bylam na tego typu targach i nie mam porownania, ale nawet jako laik nie oceniam ich najlepiej.Ogolnie zamieszanie i przepychanie.Wybralam tam packing books ale strasznie jestem nie zadowolona z oferty.Stawk nie jest tak tragiczna 8$ ale pozniej sprawdzilam, ze miescina do ktorej jade to straszna dziura i raczej o drugiej pracy nie mam co marzyc.Chcialam to odkrecic, ale w biurze YTP powiedzieli, ze jest juz zapozno.teraz nie wiem co mam zrobic.Moze juz ktos z was byl w podobnej sytuacji.Bede wdzieczna za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE!!!!!!!!

dajta spokój :) ja sie zapisałem 10 marca w biurze w wawie dopierooo!!!

a i tak sobie zarezerwowalem dobra prace w duzym miesice... nie rozumiem was..

poza tym to prawda ze byla kiepska organizacja,...pierwszy raz na takich targach bylem, ale wygladalo to na cos dosyc dobrze zorganizowanego... niestety u nas w polsce jest jak jest.. ja sie dopchałem, ktos pewnie dosał odemnie z łokcia, byl taki sajgon ze nagle jak ktos znalazl sie w srodku tego tlumu to koszmar...

no nic niestety YTP za organizacje dostaje minusa.... zobaczymy jak idzie wszystko dalej....

PS... polska nie elegancja francja, sie gra sie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem w sobote rano. kolo 8 dziesiątki. uważam ze targi były marne (chcialem napisac żenada ale moze az tak zle nie bylo). najbardziej mnie razila mala ilosc ofert pracy... co to mailo byc:

- z 8 molochów typu mc donald -takie cos zawsze i wszedzie nawet bez angielskiego można załapać !!

- pare ciekaweych ale na prawde wczesna wiosna.

- i 2-3 tipowane pozycje.

organizacja tez przesmieszna - wchodza jacys ludzie wczesniej, bo ich koledzy sa w srodku itp. a jakas brzydka laska przy drzwiach sie na to zgadza i za kazdym razem mowi cos o jej wiekim sercu..

a szef - niczym łaska samego boga rozdaje na prawo i lewo oferty z maca..

i tak podsumowujac - skonczylem pod waszyngtonem w fredricsburg(?) w hurees(?) - jakis texananski fastfood .. malo godzin miejscowosc turystyczna i mam zamiar objezdzic te miasta na okolo (np redmont) i skolowac sobie praktyki na za rok.

jak ktos jedzie dajcie znac.. (w sumie jade z 5 znajomymi klientem ktory sie przyplatał.. i organizuja apartment ) ale i tak ppiszcie

dziekuje za uwage, mowil kerownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A was tez dopiero w czwartek powinformowali ze do 28 marca trzeba sie w biurze stawic ?

ja wpisowe zaplacilem 10 marca, juz mam wplacic rate za bilet i III oplate.. (biuro w wawie na dobrej)

o co wam chodzi ze 28 trzeba sie stawic???????

juz mozecie sie dowiedziec ile bedzie kosztowal bilet??? ja planowany wyjazd mam na 1 czerwca i nic narazie o bilecie mi nie mowili...a wy kiedy smigacie??

WAZNE WAZNE WAZNE WAZNE

slyszalem ze strasznie zdzierają w YTP jesli chodzi o bilety lotnicze....

WYPISUJCIE SIE TUTAJ CZY WAS NA TYM OSZUKALI;) (CHCIELI OSZUKAC)

jescze jedno.. ja jde do ST LOUIS do hotelu MILLENIUm, I chce organizowac apartament wiec jak ktos tez tam jedzie niech da znac!!

POZDROWKI!!!! OBY SIE WSZYSTKIM W&T UDALO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...