Skocz do zawartości

Targi YTP


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ludziska, pilnujcie tych typow i typiary w biurach ytp, ja chyba jestem ich najgorszym klientem bo zadaje im mnowstwo pytan az do wyrzygania ;P, jak mnie widza totrzymaja sie na bacznosci.. wszystkiego SAM dopilnowuje, wszystykie dokumenty SAM dostarczam. o ceny tez sie SAM dowiaduje i rozmawiam z nimi na ten temat.....

ostatnio byla sytuacja nastepująca:

zaplacilem 300 USD (kolejna rata-program W&T) na ich konto w którąs niedziele.. kurs dolara wynosił cos koło 3,25

potem jak sie okazuje patrze na ich stronie ze mam jeszcze doplacic 15 złotych za inny kurs :? chociaz wplacalem :x z datą na niedziele i bank przyjął zlecenie przelewu. takze do nich zadzwonilem, ,,przesympatyczne'' panie, ktore zawsze sie usmiechaja i sa jak by wąchały spida :) bo tak sa nakrecone w tym biurze w wawie;)

wszystko mi wytlumaczyły ze beda to egzekwowac.. ja im delikatnie uswiadomilem ze mnie nie da sie oszukac i powiedzialem ze ,, nie ma problemu ale date wpłaty da sie sprawdzic i w archiwum jaki danego dnia był kurs,, tazke oni nie moga nic wam nadpłaty zarzucić...

sprawa z biletami jest taka iz oni ponoc te bilety zalatwiaja bukowane, czyli moge przekladac termin powrotu itp. maja umowe podpisana z biurem i jakis procent biorą dla siebie. zalezy tez w jakim terminie lecisz. jak lecisz jeszcze na poczatku czerwca to masz tansze bilety, czym pozniej tym drozej bo sie sezon zaczyna.. zawsze mozesz SPRAWDZIC przed ustalonym spotkaniem o wplate II raty za bilet sprawdzic ceny tego polaczenia w liniach lotniczych z ktoych bedziesz leciec i z nimi rozmawiac potem. oni nie maja prawa ,,dla siebie'' zgarnąć hajsu. jesli cos takiego bedzie - kłuć się, egzekwuj, to moze pomóc... tak ja robie od poczatku i jak wystepuja problemu to albo sie wyjasniaja, albo jestem przeproszony i cofają swoj bład.

pozdro udanego wyjazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze nie wyzywac firm (i to zadnych) od zlodzieji i innych -mozna mniej ostro ale tez stanowczo, przy tym opisujac cala sprawe. Nie chcemy aby ktoregos w Was pozwali o znieslawienie nie :roll: :?: No chyba ze ktos ma wyrok sadu to moze mowic (prawie) wszystko co mu slina naniesie :).

Jakby co YTP bierze bilety z "wlasnej" (tzn ten sam wlasciciel) drugiej firmy - Amin Travel, wiec trudno moze byc Wam udowodnic ze robi duze narzuty. Zawsze pozostaje UOKiK jesli narzuca Wam takie kwoty ktore sa o wiele wieksze niz w innych biurach a Wy nie mozecie sie z tego wycofac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL do "Uwagi " z nimi :) nie no zartuje, ale to troszke dziwne niby LOT ma najdrozsze bilety w polsce, a biuro YTP ovbsługuje głownie studentow więc powinno się starać załatwić bilety jak najtańsze w końcu płaci sie im niezła kwote z ten program ;)

a czy ktoś moze sam kiedys probował załatwić sobie taki wyjazd na w&t czy istnieje taka mozliwość????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...