Skocz do zawartości

Targi YTP


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

to sie zgadza.

trzeba tylko chcieć poszukać:]

moja kolezanka jedzie z YTP drugi raz, w zeszlym roku zaspiewali jej biletem za 4500 do Seattle. powiedziala ze go nie kupi, znalezli jej inny,ale do Denver,potem sie musiala "tłuc" autobusem do Montany.

w tym roku jedzie w to samo miejsce,ale wybrala opcje z wlasnym biletem, i wcale tak różowo nie jest,jak sie jej wydawało że może być z tymi biletami.

skonczylo sie na tym,ze najtaniej ja wyjdzie lot do Chicago i jazda greyhound'em przez 1 dzien :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku mozna kupic samemu..jest jeden szczegolik:) a mianowicie trzeba ytp zaplacic jakas tam oplate manipulacyjna, ze to niby oni musza ten bilet sproccessowac i do systemu wprowadzic:)

sumy nie pamietam, bo z lenistwa wybralem opcje latwiejsza, ale bylo to od 150 do 400 zlotych (nie wiem dlaczego pamietam ten przedzial;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biuro ytp zaproponowalo mi taka alternatywe... (jade w na poczatku czerwca do St louis) iii powiedzieli mi ze bilet lotniczy moze byc do czikago a nie do st louis.. i bede musial dojechac autokarem...tyle ze to jst 8 godzin jazdy... ..powiedzieli mi tez ze jak bardzo chce to polece prosto do st louis tyle ze to bedzie wiecej kosztowało...(w St. Louis dla formalnosci jest miedzynarodowe lotnisko.dosyc duze)...

co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...