Skocz do zawartości

Targi YTP


Rekomendowane odpowiedzi

do 28 trzeba przynieść wnioski wizowe, paszport i dowod wpłaty na konto konsulatu 100$ <czyli wszystkie dokumenty potrzebne do otrzymania wizy

A teraz mam pytanko co mam zrobić????

pponieważ musze przynieść ksero indeksu z zaliczeniem semestru 1 lecz indeks juz złozyłam w dziekanacie i otrzymam go dopiero 15 kwietnia ????

jakieś zaświadczenie wystarczy ??? moze ktoś z was juz był w podobnej sytuacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Cos mi szwankuje powiadomienia mailowe o nowych postach w temacie,wiec nie wiedzialem, ze ktos tu odpisal :)

Do 28 mamy pojechac do biura podpisac DS-y. Tak przynajmniej jest w Poznaniu...

Do konca marca mam zaplacic 1. rate za bilet.

A gdzie masz zaniesc to xero indexu? Do biura? Zadnej informacji o tym nie dostalem, niech sobie jaj nie robia. Juz gadalem u siebie w dziekanacie, zeby dostac wspis zaliczenia poprzedniego semestru szybciej, ale cudow sie nie zrobic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty juz usłyszałeś ile bedziesz bulić za bilet :)

Ja tylko czekam ....

dzisiaj sprawdzałam ceny LOTU i policzyli sobie z opłatami lotniskowymi do vegas z warszawy

Opcja 1 - Cena: 2689.16 PLN

Młodzież: 2689.16 PLN zawiera 510.16 opłat lotniskowych

Mam nadzieje ze wiecej niz 3000 nie bedzie bo mnie Tata z domu wygoni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie slyszalem, ale juz teraz sie boje tej informacji, bo jeszce nic dobrego od nich nie uslyszalem... Najbardziej rozwalila mnie ich znizka, jaka zapowiadali, gdy sie zapiszesz w grupce 4 osobowej. Dostalismy az 70 (slownie siedemdziesiat) zl znizki ! (Przy lacznym koszcie ok 7500 :) )

Wczesniej o bilecie slyszalem, ze druga rata za niego ma wynosic 2000-2500. Mam nadzieje, ze nie zawolaja wiecej ... Tymbardziej, ze babka, gdy podpisywalem umowe, zapowiadala, ze biuro bierze za bilet tyle, ile naprawde kosztuje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...