Skocz do zawartości

Nielegalny pobyt - głupota czy szansa?


Callan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nie ma co gdybac, czy warto zostac w usa nielegalnie czy lepiej wracac, bo to kazdego indywidualna sprawa. niektorzy zostaja, pozniej reguluja swoj status(malzenstwo) i nie zaluja a inni z nielegalnego pobytu maja tylko same problemy i wracaja do polski mowiac ze stany to koszmar na jawie. wszystko zalezy od ludzi, losu, chatakteru, zaradnosci a przede wszystkim szczescia.

pozdro! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co gdybac, czy warto zostac w usa nielegalnie czy lepiej wracac, bo to kazdego indywidualna sprawa. niektorzy zostaja, pozniej reguluja swoj status(malzenstwo) i nie zaluja a inni z nielegalnego pobytu maja tylko same problemy i wracaja do polski mowiac ze stany to koszmar na jawie. wszystko zalezy od  ludzi, losu, chatakteru, zaradnosci a przede wszystkim szczescia.

I to jest właśnie odpowiedź, 100% prawdy.

Amen

no właśnie, dołaczam się do anyz, chodziło o oferte pracy dla osoby bez kwlifikacji czy szczególnych zdolności, żyłki do interesu itp, tylko dla zwykłego, przeciętnego człowieczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem na myśli pracę fizyczną sezonową { ale nie mam tu na mysli fachowcow z kilku letnim doświadczeniem } wiesz podawnie do stolikow dań pstrykanie zdjęć turystom stanie na promocjach w hipermarkecie , wata cukrowa te sprawy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy czym handlujesz ? Pewnie jak reszta srowadzasz kapcie z chin i sprzedaja po 10 zl  ;-)

hmm nawet jakby to były chińskie prezerwatywy to ważne żebym na tym zarabiał ;)

ogólnie handlować można wszystkim lecz łatwiej i pewniej handlować tym o czym ma się pojęcie, wszystko sprowadza się do jednej prostej reguły, której jednak nie zdradze ponieważ rynek w polsce jest w miare ograniczony i nie ma miejsca na dużą ilość konkurencji lecz w ameryce ebay jest tak rozbudowany, że daje o wiele większe możliwości i konkurencji utrudniającej zarobki raczej nie ma i długo nie będzie :).

Dlatego też planuje koło czerwca-sierpnia wylecieć do USA i już załatwić sobie wszystko z paypalem, bankami itd i mniej więcej się rozejrzeć za innymi możliwościami a potem się tam już przeprowadzić na stałe nawet żyjąc nielegalnie bo przecież do handlu na ebay SSN nie jest potrzebny prawda?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazi no tak nie zauwazylem.

Do handlu nie trzeba filozofi trzeba miec poprostu tanie zrudlo i zbyt.

Wiem ze niezdradzisz zrodla ale sprowadzasz te czesci z zagranicy 8)

Duzo ludu tak robi szczegolnie karty graf i tel

.Tak pisze bo sam chyba zajme sie tym na wieksza skale ale potrzebuje troche kapitalu.

Kto mysli ten zyje :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...