Skocz do zawartości

GC malzenska, termin interview


Rekomendowane odpowiedzi

krotki?? poczekasz z 5 lat!

dla scislosci, petycje skladane przez obywatela amerykanskiego w sprawie GC dla malzonka w polsce w ambasadzie sa rozpatrywane w ciagu kilku miesiecy. ciekawi mnie jak w praktyce to wyglada poniewaz na forum czytalam ze nawet po 2 tygodniach wysylaja zawiadomienie z terminem interview. moze ktos z forum w chwili obecnej ma juz wyznaczona date?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krotki?? poczekasz z 5 lat!

dla scislosci' date=' petycje skladane przez obywatela amerykanskiego w sprawie GC dla malzonka w polsce w ambasadzie sa rozpatrywane w ciagu kilku miesiecy. ciekawi mnie jak w praktyce to wyglada poniewaz na forum czytalam ze nawet po 2 tygodniach wysylaja zawiadomienie z terminem interview. moze ktos z forum w chwili obecnej ma juz wyznaczona date?[/quote']

nie napisalas, ze obywatel skladal podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krotki?? poczekasz z 5 lat!

dla scislosci' date=' petycje skladane przez obywatela amerykanskiego w sprawie GC dla malzonka w polsce w ambasadzie sa rozpatrywane w ciagu kilku miesiecy. ciekawi mnie jak w praktyce to wyglada poniewaz na forum czytalam ze nawet po 2 tygodniach wysylaja zawiadomienie z terminem interview. moze ktos z forum w chwili obecnej ma juz wyznaczona date?[/quote']

nie napisalas, ze obywatel skladal podanie.

---------------------------------------------------------------

Rezydent nie moze skladac petycji w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...