Skocz do zawartości

Bilety YTP


Rekomendowane odpowiedzi

(ciach)

Tylko teraz, o co chodzi z tym CHI?

(ciach)

loo... strach sie bac. choc w tym przypadku to zdecydowanie bardziej sponsora nalezy winic za walek, a nie biuro.

w wiekszosci przypadkow prace pochodza od sponsora, to on zajmuje sie wyszukiwaniem ich, sprawdzaniem, robota papierkowa - jesli wygladalo to tak jak piszesz, jesli mialy miejsce podrabianie podpisu i jednokrotne tylko kontaktowanie sie sponsora z pracodawca... no to swiadczy to tylko o nim/CHI.

pomijam to, ze DoS by sie pewnie takim czyms chetnie zainteresowal; w koncu za cos akredytacje im daja...

choc... idac dalej... mozna powiedziec - ze co to za biuro, ktore nie interesuje sie tym w jakie walki wkreca studentow ich sponsor...

miec tylko nadzieje, ze takich przypadkow bedzie mimo wszystko w 'platynowej' wersji programu mniej...

nara, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 420
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Chciałam zapytać, czy ktoś już podpisał te porozumienie z YTP. Ja dzisiaj dostałam wiadomość, że bilet do Waszyngtonu będzie kosztował 4200 zl i od razu poszłam szukać biletu na własną rękę. Na szczęście znalazłam w miare dobry bilet i poszłam do YTP. Zabrałam porozumienie do domu i zastanawiam się czy to aby nie jest kolejny wałek. Tam nic nie jest wspomniane o tym,że oni oddadzą nam 500 zł. Czy ktoś z Was już to podpisał i jeżeli tak, to czy ( i jak szybko) dostaliście pieniądze. To dla mnie bardzo pilne, więc z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja20 - podpisałem to porozumienie. Nie ma w nim jakiś haków (byłem z nim u prawnika) a kase oddali po ok 5 dniach. Dzięki temu udało mi się samemu kupić bilet i na dzień dzisiejszy nie mam już nic wspólnego ze wspaniałym biurem jakim jest YTP :evil: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zupelnie. stworzyli cos w rodzaju aneksu - nazwany porozumieniem - uchylajacy koniecznosc zakupu biletu przez ytp. za ta przyjemnosc trzeba zaplacic 300(zmiana umowy)+400(oplata dziwna) czyli 700. tez to podpisalem (wczoraj).

i taka ciekawostka - za bilet z warszawy do washyngtonu chcieli 4100 : )

kupujac wczoraj zaplacilem 2500, z katowice do wash. (bardziej mi odpowiada)

michal k. jest po prostu moim tru masta hero. nie znam lepszego biznesmana po ktorym tak by to wszystko splywalo : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...