Skocz do zawartości

Bilety YTP


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 420
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A może jeszcze ktośby tej pani dziennikarce powiedział o super atrakcyjnej ofercie SEMINARUIM "SKY IS THE LIMIT" o wartości 3500 złotych, które to YTP nam oferuje po zapłaceniu (za materiały) prawie :!: 80 złotych :!: (Osobiście uważam że to seminarium nie jest nic warte a Szanowny Pan Michał chce na tym zarobić i to dużo:twisted: ). Na które to dostaliśmy "voucher" (kartka). No ale oczywiście jak brzmi "kartka" a jak "voucher". :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodbniej jutro telewizja TVN wyemituje w programie UWAGA reportaz o oszustwach w YTP. Dowiedzialem sie o tym od kolegi, ktory wspopracowal z reporterami UWAGI przy realizacji programu. Zapraszam do ogladania, aby w nie bylo waptliwosci, z ktora firma nie nalezy jechac na W&T. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwilą odebrałem takiego meila:

Jade z biura ISE z Poznania ul Garncarska 5

Omal nie spadłem z krzesła bilet do Chicago prawie 4 tys zł. :twisted:

Witam,Cena panow biletu wynosi 3890 PLN. Prosimy o doplate roznicy do dnia 26.06 gdyz bilet musi zostac wykupiony w tym dniu. Przypominam ze pieniadze musza znalezc sie na naszym koncie najpozniej w dniu 26.06, a nie zostac wyslane do tego dnia. Informujemy ze z powodu bardzo krotkich terminow jakie daja nam biura bileterskie nie bedziemy mogli wykupic biletu w imieniu uczestnika jesli nie odnotujemy wplaty na naszym koncie w tym terminie i bedzie to uznane jako zalamanie warunkow umowy. Przypominam ze jesli chca Panstwo miec gwarancje terminowej wplaty pieniadze mozna wplacic w oddzialach banku ING Bank Slaski w ktorym nasza firma posiada konto.02 1050 1520 1000 0022 7133 3003ISE Intercultural Students Exchangeul. Sudecka 2658-500 Jelenia

Łukasz Pucek Szczegoly rezerwacji:ISE Intercultural Students Exchangeul. Garncarska 561-817 PoznanPolandtel/fax + 48 61 855 18 56info@ise.org.plwww.ise.org.plwww.workandtravel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku leciałem do Milwaukee z koleżanką. cena biletu miala być w przedziale od 2000 do 2500 zł. Bilet miał byc oczywiście do Chicago załatwiony. Pare dni przed wylotem cena biletu wzrosła nagle do 3250 zł i to do NY na JFK a dalej samemu sie martw! W tedy tłumaczyli sie ze paliwo podrozało. Niestety nie miałem juz wyboru bo wyjazd był za kilka dni a pierwszy raz załatwiałem sobie takie wakacje.

Mam nadzieje że dzis w TVN puszcza w UWAGA ten program o ITP chętnie obejrze:)

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek z moich obserwacji plynie jeden: Najlepiej bilet zalatwic sobie samemu. Biura podrozy zajma sie wszystkimi formalnosciami, wystarczy tylko powiedziec gdzie i kedy chce sie leciec. To naprawde nic trudnego. Osobom ktore leca pierwszy raz na W&T rowniez doradzam zakup biletu na wlasna reke.

Gdybym wiedzial wczesniej ze wykupiony juz bilet mozna sprzedac przed data wylotu za jakies 80-90% ceny zakupu, to kupilbym go juz w lutym, a tak zwlekalem z kupnem do czasu wizyty w amsbasadzie ( zeby miec juz wize w kieszeni). No cuz, czlowiek na bledach sie uczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...