Skocz do zawartości

Bilety YTP


Rekomendowane odpowiedzi

fiendx no troche smieszna ta twoja uwaga, czyzby to byla jedyna dyskusyjna prawnie umowa w polsce ? i co mamy sie sadzic z takim kolosem i w sumie nie wiadomo czy wygrac ? jeszcze niestety polska to nie usa pod tym wzgledem i za kaczynskich si etylo oddalamy od klarownych sytuacji wiec nie wróże żadnych rewelacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 420
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
fiendx no troche smieszna ta twoja uwaga, czyzby to byla jedyna dyskusyjna prawnie umowa w polsce ?  i co mamy sie sadzic z takim kolosem i w sumie nie wiadomo czy wygrac ? jeszcze niestety polska to nie usa pod tym wzgledem i za kaczynskich si etylo oddalamy od klarownych sytuacji wiec nie wróże żadnych rewelacji

Nie musisz sie procesowac - po to jest rzecznik zeby to zrobil za Ciebie. Jesli rzecznik uznaje ze klauzula jest abuzywna to kieruja jak do urzedu ochronyc konsumenta a Ci wytaczaja im process. Was to nic nie kosztuje. Oczywiscie cywilny proces o wyludzenie/wyrzadzone szkody jest tez mozliwy ale lezy to w gestii uczestnika. Tak w ogole organizatorzy moga pobierac kary tylko jesli stanowia ich faktycznie poniesiony koszt. Trudno wedlug mnie bedzie udowodnic YTP ze taka procedura kosztuje ich 700 pln. Najlepiej to widac w przypadkach wyrokow:

http://www.uokik.gov.pl/pl/ochrona_konsume...niedozwolonych/

Milej lektury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Poszukuję osób, które mają problemy z ceną biletów. Jestem dzienikarzem i chciałabym pomóc.

Proszę osob, które miały lub maja problemy o kkontakt zemną pod adresem mailowym: ambrom@o2.pl.

Jeśli możecie, proszę o podanie numeru kontaktowego.

Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie ludziska na ten adres mailowy!!!!!!

to dziennikarka z TVN!!!!!!!

chce zrobic reportaz o naszej "ukochanej" firmie!!!!!!!!

ambrom@o2.pl.

Bierzmy sie do roboty!!!!!!

Nie dajmy im dalej naciagac studentów ani nikogo innego!!!!!!

To jest ta Pani co przezde mna ma tu komentarz i naprawde chce nam pomoc

:o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja już się kontaktowałem i jestem za tym żeby w końcu dać nauczke dla YTP!! Oszukali mnie!! Chcą 4200 za bilet do Chicago... (bo do Columbus niby nie mogą kupić),mogę to określić tylko jednym słowem KRADIEŻ po prostu nas legalnie okradają!! Kupilem już sobie bilet do Columbus za 3200 jutro idę podpisać porozumienie i nareszcie nie będzie już nic co by mnie łączyło z tym biurem. Nigdy więcej ytp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie ludziska na ten adres mailowy!!!!!!

to dziennikarka z TVN!!!!!!!

chce zrobic reportaz o naszej "ukochanej" firmie!!!!!!!!

ambrom@o2.pl.

Bierzmy sie do roboty!!!!!!

Nie dajmy im dalej naciagac studentów ani nikogo innego!!!!!!

To jest ta  Pani co przezde mna ma tu komentarz i naprawde chce nam pomoc

:o)

przede wszystkim ludzie z krakowa i okolic niech sie kontaktuja z wlascicielka tego maila(ale z innych regionow rowzniez), gdyz ta pani dziennikarka stamtad wlasnie pochodzi i bedzie latwiej wlasnie z osobami z poludnia latwiej jej sie skontaktowac i zrobic ten reportaz...

dzis rozmawialam juz z ta pania dwukrotnie wiec ruszamy!!!!!!

(ja jestem z gdanska ale i tak zrobie wszystko zeby nas popamietali i juz wiecej tak nie przycinali!!!!!)

ps-dzis juz mialam 2 tel z ytp zebym podpislala porozumienie-narazie zwlekam-ale pewnie w pt bede juz musiala to zrobic we 21(w srode) wylatuje, no chyba ze mnie wyrzuca z programu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bój się , tam pracują sprytni i wtrachowani ludzie. Jestem pewien, że śledzą Twoje poczynania tu na forum , bo robisz im super reklame i stracą masę kasy pzrez Ciebie choć i tak znajdą frajerów....Całe szczęście że się do niech nie zapisałem, choc byłem bloiski podpisania umowy!!! coś mnie tkneło i wybrałem inne biuro. Uważaj na siebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bój się , tam pracują sprytni i wtrachowani ludzie. Jestem pewien, że śledzą Twoje poczynania tu na forum , bo robisz im super reklame i stracą masę kasy pzrez Ciebie choć i tak znajdą frajerów....Całe szczęście że się do niech nie zapisałem, choc byłem bloiski podpisania umowy!!! coś mnie tkneło i wybrałem inne biuro. Uważaj na siebie:)

dzieki za troske...

to fakt troche sie boje...ale co mam zrobic...ktos musi z nimi sie wyklocac.....ja wiem ze moge duzo stracic i na pewno strace (w najlepszym wypadku tylko te 700 zl z zaliczki za bilet) ale uwazam ze nie mozemy tego tak zostawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...