Skocz do zawartości

Bilety YTP


Rekomendowane odpowiedzi

DO wszystkich studentów, któzy wyjechali bądź wyjeżdzaja z biurem:

Kontaktujcie sie z nami, jesli bedzie sie cos zlego dzialo - w USA, np. lamanie warunkow umowy itp. Nagrywajcie to, jesli tylko mozecie.

kakby cos soie działo, piszcie do mnie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 420
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja jechalem z biura ISE z Poznania i tez mialem problemy ... nie dosc ze nas na bilecie wydyndali - za lot do NY 11 czerwca zaplacilem 3300 zl ... pomimo ze bylem w ambasadzie jeszcze w kwietniu to jakos na wize czeklalem do 9 czerwca - akurat dostalem ja w dzien jak mi przepadala klasa rezerwacyjna czy sam juz nie wiem jak to nazwal Olek z ISE w Poznaniu. W sumie to nic nam nie dali zadnych info odnosnie wyjazdu - jak sie chcielismy przed samym wyjazdem do nich dodzwonic to juz nikt nie odbieral.

Slyszalem takze ze teraz podobno obiecali komus ze oddadza 1800 zl co wzieli za przedplate za bilet ... i tyle ze obiecali bo juz nawet w biurze nikogo nie ma, dodzwonic sei tez oczywiscie nie idzie - ale to sa fakty ktore mi kumpel opowidzila bo jego tak wlasnie zrobili.

Jezeli planuje ktos z tym cos zrobic lub ma jakis pomysl to ja sie jak najbarzdziej pisze pod tym. Nie cierpie chamstwa a ISE to w tym roku nic poza tym nam nie zaoferowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

YTP darowalo sobie zakup biletow, mozna wiec wybierac ch firme a w biletach wybierac we wszystkich ofertach dostepnych na rynku.

Najlepiej wczesniej sobie go wykupic bo i cena przyzwoita i termin wylotu i powrotu mozna zmienic!!

Mnie znajomi polecaja bilety z "Lufthanzy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
YTP darowalo sobie zakup biletow, mozna wiec wybierac ch firme a w biletach wybierac we wszystkich ofertach dostepnych na rynku.  

Najlepiej wczesniej sobie go wykupic bo i cena przyzwoita i termin wylotu i powrotu mozna zmienic!!

Mnie znajomi polecaja bilety z "Lufthanzy"

co z tego skoro ceny podskoczyly i tak o 300 w gore.a przy tym i tak ytp jest chyba najdrozsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tego skoro ceny podskoczyly i tak o 300 w gore.a przy tym i tak ytp jest chyba najdrozsze...

no przecież reklamują się że są nr 1 w Polsce. samo mówi za siebie. ciekawe czy się aż tak poprawili czy znowu będa jakieś dymy związane z YTP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu jakby ktos potrzebowal, jak dla mnie naja spox propozycje..

JANUSTRAVEL

AL. JANA PAWLA II 46/48 PAWILON 19

00-148 WARSZAWA, POLAND

Tel: 0048226353618

Fax: 0048226353581

E-Mail: BIURO@JANUSTRAVEL.PL

biuro@kasjerlotniczy.pl

duzo danych kontaktowych i innych waznych o nich tez tutaj!

http://www.rezerwacjegrupowe.pl/biuro.php?lang=pl

Najlepszy jest kontakt osobisty poprzez skype (nick: www.kasjerlotniczy.pl) lub gg,

taryfy specjalne dla studentow nie sa dostepne w internetowych wyszukiwarkach,

telefon bezposrednio do konsultanta:606-296-568,

twierdza ze na pewno znajda dobra oferte wtedy.

duzy plus za to ze bardzo niskie ceny w porownaniu do innych, a przede wszystkim jesli sa w serwisie to sa dostepne!!

no i generalnie stronki te co o nich znalazlam

www.kasjerlotniczy.pl

www.biletystudenckie.pl

www.checkmytrip.com

www.sirius.amadeus.com.pl

http://www.ebiletylotnicze.pl/kontakt.php - połaczenie przez stronke ze skype i gg

biuro@eBiletyLotnicze.pl

tel: 022: 635 36 18, 838 11 83, 635 36 15

Fax 022 635 35 81

http://www.rezerwacjegrupowe.pl/lotniczy.php?lang=pl

ps - w razie nie przyznania wziy moge oddac bilet (potracaja 200zl tylko), sa tez dopuszczalne jakies zmiany i rezygnacje (za oplata jakas , tu tez pewne rzeczy zaleza od dokladnego wieku kupuijacego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...