Skocz do zawartości

sponsoring


rybka

Rekomendowane odpowiedzi

Tu maz Rybki :) Mam niesamowita zone, co nie? Pomaga caly czas przez to, ze pyta tutaj, wiec przejalem do wiadomosci, ze dobrze by bylo, gdybym i ja tez sledzil troche. Faktycznie mozna miec wrazenie, ze nikt tu w urzedach nie wie jak to sie robi i z jakim sosem to sie je, ale obiecalem rodzinie, ze przyjedziemy, wiec znajde droge.  

No coz.. witamy w Ameryce. Rzeczywiscie trzeba siedziec w tym aby moc Ci pomoc. Kazdy urzedni jest na zasadzie: jak napisali czarno na bialym ze ma byc tak, to sorry, ale ja nie bede szukal innych przepisow jesli wasza sytuacja jest nieco inna. Radzcie sobie sami. I chyba Jackie przekonala sie o tym naprawde bardzo dobrze wiec ktos kto tu jest na biezaco wie o czym mowie.

Dzwonilem dzis do jakiejs agencji ktora pomaga immigrantom, ale nie bardzo wiedzieli jak wyglada sprawa assets jesli konsul juz prosil o wspolsponsor, wiec back to square one.  

Juz wypowiadalam sie na temat agencji pomagajacym imigrantom, a tu macie tylko potwierdzenie, ze tak jest naprawde.

Jedyne "dobre" wejscie dla mnie i dla brata, to takie, ze on sponsoruje. Jesli tak nie zrobi, sprawa spadku sie skomplikuje i to moze znaczyc strata domu rodzinnego (jego strata) i sprawa w sadzie miedzy bracmi. Ja takiego zakonczenia na pewno nie chce, ale nie mam przekonujacych argumentow konkretnych, wiec rozmowy z nim sa trudne i ja jestem w slabej pozycji. To, ze telefony do uscis z reguly daja 10 roznych opinie tez nie pomaga :D.  

Moze masz jakis znajomych, ktorzy mogliby pomoc. Albo starac sie gwarantowac majatkem.

Karina, bardzo chetnie zadzwonie do ciebie, jesli udzielasz porady przez telefon. Jesli nie, moze znasz kogos w PA do ktorego moglbym zadzwonic? Link do mojego email mozna znalesc na www.petros.pl .

Bardzo dziekuje wszystkim za pomoc i wsparcie dla Rybki!

Petros

P.S. Czesc kochanie :) <calus>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...