Skocz do zawartości

Prezent z Polski (dla Amerykanina)


ana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja jak pierwszy raz jechałam, to nic nie przywoziłam pracodawcom, ale ponoć dobrze jest wziąc dla nich jakąś drobnostkę.

Tym razem chcę wziąć jednak prezenty (jadę do nich 2 raz), nie wiem jeszcze co wziąć szefowi - może książkę kucharską, bo wiem że on jest kucharzem z zawodu i lubi gotować, choć ma mało czasu na to (dzięki za pomysł), jego żonie natomiast chcę kupić jakiś wisiorek z bursztynem, czy coś w tym stylu. Jak wyjeżdżałam ostatnio, to od niej dostałam drogie perfumy, więc chcę się zrewanżować. Dla pracodawców z drugiej pracy wezmę chyba wódkę albo żubrówkę (wiem że się im spodoba;>). A poza tym, to może jakieś drobnostki z cepelii dla znajomych, coś w stylu długopisu, kieliszka itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyh... qrdee a moze ktos mi powie co kupic gosciowi, ktory jest juz 45 lat w Stanach i niby jest polakiem ale sie zamerykanizowal :?  :D i do tego ma 70 lat :shock: ahahah nooo :wink: to jest dopiero mission imposible 8) hehe jak ktos ma jakis pomysl to z gory thx:)

stringi:)

sorki nie moglem sie powstrzymac moze jakis aktualny album ze zdjeciami naszego pieknego kraju:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyh... qrdee a moze ktos mi powie co kupic gosciowi, ktory jest juz 45 lat w Stanach i niby jest polakiem ale sie zamerykanizowal :?  :D i do tego ma 70 lat :shock: ahahah nooo :wink: to jest dopiero mission imposible 8) hehe jak ktos ma jakis pomysl to z gory thx:)

track jacket z godlem i w kolorach narodowych i z napisaem POLSKA na plecach ! :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buhahaha :shock: nie wiem czy mam sie smiac :lol: czy plakac :cry: bo nic mi to nie pomoglo chociaz ten album hmm...alee qrdee bo jeszcze pomysle nad tymi stringami hehehe lol nie no joke :wink: qrdee bo jest problem bo ziomek nie pije alkoholu :roll: (w sumie patrzac na te jego 70 lat to sie nie dziwie) :wink: a jak powszechnie wiadomo to najlepszy gift hehe :D pzdr;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest katolikiem i jest religijny, to możesz mu coś w tym stylu kupić, ja mojej cioci z Australii (ma 83 lata) kupiłam taki obraz z wizerunkiem Matki Boskiej malowany na drewnie.

Drugim razem kupiłam jej karty do gry, w drewniamym pudełku, takie fajowe. Ale wiem, że ona bardzo lubi grać w katry. Może ten starszy pan też lubi? albo w szachy? ostatnio widziałam w cepelii takie z polskimi rycerzami. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...