Skocz do zawartości

Prezent z Polski (dla Amerykanina)


ana

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zabieram to z czego Polska jest dumna.... to nazwisko jest na calym swiecie rozpoznawane, cenione

Ja zabieram.... Szopena /0,7 :D/

wiesz - nie wiem gdzie jedziesz, ale Szopena i Belweder to oni akurat mają (w przeciwieństwie do żubrówki) - przynajmniej w barze hotelu w którym ja pracowałam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

  • Odpowiedzi 62
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
wiesz - nie wiem gdzie jedziesz, ale Szopena i Belweder to oni akurat mają (w przeciwieństwie do żubrówki) - przynajmniej w barze hotelu w którym ja pracowałam :-)

Mam pytanie co do żubrówki :( Gdzie najlepiej kupić? Na lotnisku w strefie wolnocłowej czy może jeszcze wcześniej? Jeszcze niegdy nie leciałem samolotem wiec nie wiem jak wygląda procedura na lotnisku..... Chodzi mi głownie o to czy jak bede w strefie wolnocłowej to czy bede miał jeszcze przy sobie bagaż główny?? A jeśli nie to czy można butelke zapakowac do podrecznego :?: zastanawiam sie czy bedzie mozna wnieść butelke 500 ml skoro nie można pasty do zebów która ma wiecej niż 100 ml :( wiec pewnie nie można... Odpowiedzcie i z góry dzieki. pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...