Skocz do zawartości

"Rybki" na Alasce, jedzie ktos moze?????


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Jade w tym roku (po raz pierwszy zreszta) na rybki na Alaske do Alaska General Seafoods w Naknek. Jedzie ktos moze??? A moze ktos juz byl i moze cos napisac i poradzic??? Bede wdzieczny jesli ktos bedzie mogl wniesc cos konstruktywnego w tym temacie 8) pozdrawiam serdecznie y'all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Witam wszystkich

Jade w tym roku (po raz pierwszy zreszta) na rybki na Alaske do Alaska General Seafoods w Naknek. Jedzie ktos moze??? A moze ktos juz byl i moze cos napisac i poradzic??? Bede wdzieczny jesli ktos bedzie mogl wniesc cos konstruktywnego w tym temacie  8)  pozdrawiam serdecznie y'all

uojj.. to Ci niezazdroszcze. ja bym się za to nie zabrała, nawet jakby mi płacili po $30/h :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jade w tym roku (po raz pierwszy zreszta) na rybki na Alaske do Alaska General Seafoods w Naknek. Jedzie ktos moze??? A moze ktos juz byl i moze cos napisac i poradzic??? Bede wdzieczny jesli ktos bedzie mogl wniesc cos konstruktywnego w tym temacie  8)  pozdrawiam serdecznie y'all

uojj.. to Ci niezazdroszcze. ja bym się za to nie zabrała, nawet jakby mi płacili po $30/h :shock:

az tak zle jest ?

za 30 dolcow na godzine mysle ze bym to zniosl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie, a co? tak zle jest Tissaya? zasieglem opinii trochu ludzikow co juz tam byli i wszyscy pisali to samo: "bylo ciezko ale warto bylo".Jesli mozesz poprzec jakimis argumentami swoja wypowiedz to bylo by fajnie.Jeli wiesz cos o czym moze ja nie wiem to napisz.Z gory dzieki.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pracowalem w przetworni ryb na wyspie kodiak przez 2 miesiace. nie powiem ciezko bylo ale warto, choc nie wiem czy zdecydowal sie na to drugi raz. plusem jest to ze po skonczonym kontrakcie mozna pozwiedzac alaske ktora robi naprawde olbrzymie wrazenie, no i napewno wysokie zarobki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pracowalem w przetworni ryb na wyspie kodiak przez 2 miesiace. nie powiem ciezko bylo ale warto, choc nie wiem czy zdecydowal sie na to drugi raz. plusem  jest to ze po skonczonym kontrakcie mozna pozwiedzac alaske ktora robi naprawde olbrzymie wrazenie, no i napewno wysokie zarobki.

CZYLI ILE NA GODZINE PLACILI ? I ILE GODZIN TYGODNOWO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...