Skocz do zawartości

"Rybki" na Alasce, jedzie ktos moze?????


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

niezmiernie cieszy mnie zainteresowanie zalozonym przeze mnie postem :) ale do tej pory tylko Jack opowiedzial cos wiecej, reszta udzielila sie w formie polemiki.jesli ktos jeszcze byl i moze powiedziec jakies konkrety to zapraszam serdecznie.POZDRO ludziki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pracowalem w przetworni ryb na wyspie kodiak przez 2 miesiace. nie powiem ciezko bylo ale warto, choc nie wiem czy zdecydowal sie na to drugi raz. plusem  jest to ze po skonczonym kontrakcie mozna pozwiedzac alaske ktora robi naprawde olbrzymie wrazenie, no i napewno wysokie zarobki.

Mozesz zdradzic przez jaka firme tam pojechales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zalatwilem sobie prace na alasce bedac juz w usa, bo u mojego pierwszego pracodawcy na florydzie niezbyt mi sie podobalo.

Nie wiem czy istnieje mozliwosc wyjazdu na h2b na alsaske, ale watpie w to bo sezon tam nie trwa caly czas

sezon, ogolnie, oczywiscie trwa caly czas. na jesieni na to, w lecie na tamto, a w zimie i na wiosne na co innego. gdyby bylo inaczej, to by w zimie na alasce brazyliczykow w przetworniach nie bylo.

h2b ma miec, a moze juz ma (?) CET.

nara, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zalatwilem sobie prace na alasce bedac juz w usa, bo u mojego pierwszego pracodawcy na florydzie niezbyt mi sie podobalo.

Nie wiem czy istnieje mozliwosc wyjazdu na h2b na alsaske, ale watpie w to bo sezon tam nie trwa caly czas

sezon, ogolnie, oczywiscie trwa caly czas. na jesieni na to, w lecie na tamto, a w zimie i na wiosne na co innego. gdyby bylo inaczej, to by w zimie na alasce brazylijczykow w przetworniach nie bylo.

h2b ma miec, a moze juz ma (?) CET.

nara, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...