Skocz do zawartości

tlumaczenie


anet

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem dokladnie ale postaram sie przedstawic co jeszcze bylo napisane: wiza z pieczatka CANCELLED APPLICATION WITHDRAWN, a na innej stronie paszportu cos takiego: I-275 data 212(a)(7)(A)(i)(I)

odciski palcow zostaly pobrane i zdjecie zrobione. to tyle co wiem , pewnie bardzo zawila sprawa ale moze ktos umie to rozszyfrowac????

:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dokladnie ale postaram sie przedstawic co jeszcze bylo napisane: wiza z pieczatka CANCELLED APPLICATION WITHDRAWN, a na innej stronie paszportu cos takiego: I-275 data 212(a)(7)(A)(i)(I)

odciski palcow zostaly pobrane i zdjecie zrobione. to tyle co wiem , pewnie bardzo zawila sprawa ale moze ktos umie to rozszyfrowac????

:?

Ten paragraf mowi, ze dana osoba podczas wjazdu do USA nie miala dokumentu uprawniajacego do przekroczenia granicy badz waznego paszportu (tak w skrocie mozna to strescic). I-275 to forma na ktorej powiadamia sie konsulat o wycofaniu aplikacji.

(7) Documentation requirements.-  

 

(A) Immigrants.-

 

(i) In general.-Except as otherwise specifically provided in this Act, any immigrant at the time of application for admission-  

 

(I) who is not in possession of a valid unexpired immigrant visa, reentry permit, border crossing identification card, or other valid entry document required by this Act, and a valid unexpired passport, or other suitable travel document, or document of identity and nationality if such document is required under the regulations issued by the Attorney General under section 211(a)

Trzeba by znac cala sprawe aby moc Ci wiecej pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa wyglada kiepsko :cry:

dziekuje szczegolniekarinieza pomoc

nie wiem co moznaby zrobic w takiej sytuacji :?: czy so jeszcze jakiekolwiek szanse zeby starac sie o wjazd do USA :?: :help:

czy to znaczy ze konsulat jest powiadamiany o calej sytuacji (poprzez I-275)? to znaczy ze juz wiecej nie wydadza wizy takiej osobie?

karina wyslalam na pw sczegoly sprawy jesli jestes w stanie cos doradzic bardzo prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...