Skocz do zawartości

Przedluzenie wizy turystycznej?????


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!

Czy musze miec jakis formularz

- Form I-539

- Oplata 200$ wystawiona na Department of Homeland Security lub U.S. Citizenship and Immigration Services.

- Kopia I-94

- Kopia wszystkich stron z paszportu

- Dowody posiadanych pieniazkow, lub I-134 wypelniony przez sponsora

- Przydatne sa tez kopie biletu powrotnego z USA

- Pismo wyjasniajace powod ubiegania sie o przedluzenie statusu

gdzie to musze wyslac

Do najblizszego USCIS Service Center twojego okregu w ktorym mieszkasz w USA

kiedy najlepiej

4 do 6 tyg przed wygasnieciem Twojego I-94

Czy warto to zrobic i czy sa szanse ze dostane??

Warto sprobowac... szanse sa zawsze...

BTW: Jesli posiadasz promese na wielookrotnego wjazdu (10 lat), to przy decyzji odmownej dotyczacej przedluzenia statusu automatycznie canceluja Ci wize :D ... Ale tak sie nie stanie :D

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz, ja nic nie slyszalem o kopiach stron paszportu :shock:

a wyslalem tydzien temu, dalem im tez oryginal I94 ale zadnych kopii biletu i dokumentow odnosnie posiadanej kasy...ale statemencik wyskrobalem pieknie, zobaczymy :D mam tylko nadzieje ze jakby co dadza mi z tydzien na wyjazd a nie karza sie zawijac na drugi dzien :D z reszta...walic to 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby przedluzyc wize nalezy dostarczyc jak NAJWIECEJ wiarygodnych dokumentow popierajacych aplikacje. Oczywiscie wszystko zalezy od oficera, ktory sprawe rozpatruje, ale zauwazylam, ze teraz coraz wiecej ludzi dostaje RFE gdzie prosza tak o wykaz z konta jak i kopie biletu. Najlepiej wyslac to od razu, bo jesli dostaniesz FRE to moze sie zdarzyc, ze nie zdaza rozpatrzec twojej sprawy nawet w okresie o jaki prosisz w przedluzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a jaki jest termin po odmowie na opuszczenie usa?? I jesli sie odwolywalo - i nadal czekalo na odpowiedz, to czy mozna nadal przebywac na terenie usa?? A pozniej jak znowu przyszla odmowa - i jak sie wyjedzie z USA to mozna miec problemy przy ponownym wjezdzie. (tym razem na program INTERNSHIP) - czy to w ogole ma jakies znaczenie??

pozdr. dla kariny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Form I-539

- Oplata 200$ wystawiona na Department of Homeland Security lub U.S. Citizenship and Immigration Services.

- Kopia I-94

tyle wyslala moja dziewczyna i dostala przedluzenie. zadnych kopii paszportu, biletu czy i-134. napisala tylko ze ma iles tam kasy w banku w pl i widocznie uwierzyli na slowo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...