Skocz do zawartości

legalna praca na wizie turystycznej??


macci

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

heheheheh dobre dobre... rasistowskie a szerzace rasizm.... to dyskryminacji... wedlugo polskiego prawa kazdy ma prawo wyrazic swoje poglady nie namawiajac nimi i nie zachecajac do nich... no ale przeciez to nie forum prawne tak :) plus dla admina za akcje minus za sprzet :P pozdro !!!!

Chlopcy blagam was uspokojcie sie bo wypowiedzi zaczynaja n abierac nie rasistowskich oddzwiekow a dziecinnych.... czy pierwsza wypowiedz byla z podtekstem rasistowskim czy nie pozwolcie ocenic tym ktorzy sa wyzej niz wy od oceny wypowiedzi sa moderatorzy wiec... zbedna gadka i poczatek klutni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheheh dobre dobre... rasistowskie a szerzace rasizm....  to dyskryminacji... wedlugo polskiego prawa kazdy ma prawo wyrazic swoje poglady nie namawiajac nimi i nie zachecajac do nich...

Rypson, jak nazwę Ciebie "psem" to chyba się obrazisz, prawda? I będziesz miał całkowitą rację...

Co innego mieć zdanie (wyimaginowane lub nie) o jakieś tam narodowości a co innego wyrażać się wulgarnie. Ktoś tu na forum może mieć małżonka/małżonkę (bądź chłopaka/dziewczynę) pochodzenia meksykańskiego i poczuć się urażony określeniem "psy". Reasumując - jak ktoś uważa że Meksykanie to brudasy, złodzieje i lenie to może sobie IMHO pisać to do upojenia - jego prawo mieć takie zdanie, póki, jak sam napisałeś, nie namawia do podjęcia jakiś związanych z tym zakazanych działań bądź sam je podejmuje. Ale nazywać Meksykanów psami to już lekka przesada. Bądźmy wszyscy dorośli do cholery :) i szanujmy uczucia innych.

Ja sama mam "ale" do pewnych grup latynowskich w USA i nawet o tym nieraz tu pisałam, ale nie nazywam ich psami i w żaden inny sposób ich nie obrażam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gddzie ty widzisz rasizm w mojej wypowiedzi??? Jak nazwiesz psa psem to tez to jest rasizm???

Jeśli nie widzisz różnicy w tym co napisałeś o "Meksykach" a powyższym to Ci szczerze współczuje.

Rasizm (z fr. le racisme od la race – ród, rasa, grupa spokrewnionych) – ideologia oraz wypływające z niej zachowania przyjmujące założenie wyższości niektórych ras ludzi nad innymi. Przetrwanie tych "wyższych" ras staje się wartością nadrzędną i z racji swej wyższości mają one prawo do dominowania nad rasami "niższymi". Większość ideologów rasizmu opiera się na różnicach w wyglądzie ludzi.

Nie ma co dyskutowac na ten temat. Zostańmy przy głównym temacie i będzie milej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>> Ale nazywać Meksykanów psami to już lekka przesada.

Zgadzam sie to obraza dla psa!!

Dla wyjasnienia, nikogo sie nie staram obrazic na tym forum ani nikogo nie namawiam do robienia niczego. Moje (i nie tylko moje) zdanie o mwexykach jest jakie jest i nic tego nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...