Skocz do zawartości

Usa Stypendia sportowe itp - przyszłość


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 17 lat dokładnie skończe w listopadzie aktualnie uczęszczam do 2 kl liceum profil ang - historia , no i mianowicie chciałbym wyjechać do Usa na taki program , podaje link z którego dowiedziałem się o tej możliwości http://www.migacztravel.pl/index.php?id_dzialu=55 , co myślicie o tym programie ? są jakieś szanse tam pojechać oczywiście myśle dopiero o tym po maturze . Gram w piłkę no i bardzo chciałbym ją kontynować dalej no i jeszcze się uczyć bo wiadomo też trzeba mieć coś w głowie . Są jakieś szanse żeby wyjehchać na ten program ? może ktoś już tam jest był? sa problemy z uzyskaniem wizy? program trochę kosztuje ale to jest inwestycja na przyszłość:lol: dzięki z góry za jakieś rady itp będe tu często zaglądał pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz pieniadze na cos takiego, to dlaczego nie? Z tym ze, traktuj to raczej jako przygode a nie inwestycje na przyszlosc. W USA rekrutacje sportowe przez college to big business, i to jest jeden z bardzo wielu meetingow czy meczow na ktorych pokazuja sie trenerzy. Konkurencja jak mozesz sie domyslic jest ogromna w samych Stanach, nie mowiac juz o miedzynarodowych kandydatach z calej Europy i Ameryki Pld, ktorych jest tysiace. Jezeli jestes wybitnie uzdolniony w pilce noznej to masz oczywiscie szanse... ale jezeli po prostu grasz 'nie zle' to wiesz -- nie za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz pieniadze na cos takiego, to dlaczego nie? Z tym ze, traktuj to raczej jako przygode a nie inwestycje na przyszlosc. W USA rekrutacje sportowe przez college to big business, i to jest jeden z bardzo wielu meetingow czy meczow na ktorych pokazuja sie trenerzy. Konkurencja jak mozesz sie domyslic jest ogromna w samych Stanach, nie mowiac juz o miedzynarodowych kandydatach z calej Europy i Ameryki Pld, ktorych jest tysiace. Jezeli jestes wybitnie uzdolniony w pilce noznej to masz oczywiscie szanse... ale jezeli po prostu grasz 'nie zle' to wiesz -- nie za bardzo.

czyli ciężko się jest dostać? hmm wiesz bogaty to ja nie jestem no ale przy dobrych wiatrach rodziców było by stać wyłożyć troche kasy , a może znasz jakąś inną formę gdzie można się uczyć i grać ? bo na tym mi najbardziej zależy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz cala (prawie) Europe na studia - czy to nie dosyc? :wink: Pomysl o Anglii czy Irlandii - tam tez chyba nie brakuje druzyn pilki noznej, prawda? Glowa do gory. Sa inne ciekawe kraje na zycie/studia. Tak, mieszkam w USA, ale gdybym byla w twoim wieku i w twojej sytuacji, myslalabym o studiach w Europie - o wiele blizej, o wiele taniej, o wiele latwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz cala (prawie) Europe na studia - czy to nie dosyc?  :wink: Pomysl o Anglii czy Irlandii - tam tez chyba nie brakuje druzyn pilki noznej, prawda? Glowa do gory. Sa inne ciekawe kraje na zycie/studia. Tak, mieszkam w USA, ale gdybym byla w twoim wieku i w twojej sytuacji, myslalabym o studiach w Europie - o wiele blizej, o wiele taniej, o wiele latwiej.

pod względem sportowym w Angli by było ciężej , chodź w jakiejść niższej lidze myśle że bym sobie poradził , zobaczymy ale naprawdę wielkie dzięki za rady bo przecież ,,jesteś,, starsza i o więle więcej wiesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo siedzę w temacie, ale piłka nożna nie jest w USA super popularna i nie wiem czy można dostać stypendium sportowe uprawiając ten sport. Co innego football :lol:

Fakt, pilka nozna nie jest tu bardzo popularna, ale i college i uniwersytety maja druzyny na ktore rekrutuja graczy - co nie znaczy, ze ci sportowcy dostaja 100% stypendia -- te sa raczej przeznaczone dla gwiazd footballu i koszykowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już mam wstępne rozeznanie , poprostu muszę ciężko teraz pracować przez te 2 lata jeśli chcem o tym myśleć , zdać testy oraz spodobać się trenerom i może usa stanie przedemną otworem będe próbował a zobacyzmy co z tego wyniknie!! pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...