Skocz do zawartości

zielona karta po miesiacu???!!! - dostalam


emilia978

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź, izza. Wjechałam na wizie K1, mieszkamy w Kalifornii, pobieramy się w Las Vegas. Mam nadzieję, że ominie mnie interview, i tymczasowe GC dostanę wcześniej, bo już się stresuję, że nie będę mogła pojechać do Polski na ślub koleżanki we wrześniu przyszłego roku :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamin dostaniesz GC mozesz starac sie o AOP I-131, dokument ktory pozwoli Ci na podrozowanie poza granice USA i powrot do USA. Ja majac AOP pojechalam do Polski i szczesliwie na tym dokumencie , bez problemow wrocilam.

Jezeli nie masz na sumieniu przewinien typu nielegalny pobyt w USA (domyslam sie ze nie skoro starasz sie o K1), nie powinno byc problemow z powrotem do usa na AOP.

A do wrzesnia 2007, powinnas miec juz GC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

nie wiem pod ktore office w Kaliforni podlegasz, ale przykladowo w Los Angeles astatno czeka sie jakies 5 miesiecy z interview a 2 jesli zalapiesz sie na transfer do CSC, zajzyj tu:

http://www.visajourney.com/timeline/aoslis...%20Angeles%20CA

pod spodem mozna zmienic lokalizaje

powodzenia

krysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ale ten urzad imigracyjny dziwny. Niedawno dostalam moja zielona karte a wczoraj poczta przyszlo advance parole i employment authorization document.

Ja się właśnie zastanawiam, czy w ogóle składać wniosek o advance parole i płacić za to prawie 200 dolarów, skoro prawdopodobnie tymczasowe GC dostanę wcześniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie zastanawiam, czy w ogóle składać wniosek o advance parole i płacić za to prawie 200 dolarów, skoro prawdopodobnie tymczasowe GC dostanę wcześniej...

Nie chcę żeby to wyglądało na krakanie, ale znam osobiście 4 przypadki (w tym jeden tyczy mojego męża) w których z GC były problemy i przyszły o wiele później niż w spodziewanym terminie i po interwencjach - GC męża wciąż nie ma i nie wiadomo kiedy będzie. Lepiej wydać te 200 dolarów na Advance Parole i nie musieć potem się niepotrzebnie denerwować, zwłaszcza gdy naprawdę zależy Ci na wyjeździe do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...