Skocz do zawartości

Prosze o pomoc w mojej sprawie


pilny

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry

moj chlopak bedzie mial Zielona Karte a ja mam promese na 10 lat i chcemy wyjechac razem do Stanow. Z nim nie bedzie problemow bo bedzie po ojcu mial Karte ale gorzej ze mna.

Jak mozna zostac legalnie w Stanach w moim przypadku. Moze zapisac sie do szkoly (z funduszami nie powinno byc problemu)a moze jest jakies inne wyjscie np. malzenstwo z moim chlopakiem

Bardzo prosze ludzi ktorzy znaja prawo imigracyjne o pomoc

Pozdrawiam serdecznie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subu nie radzilabym, nie znajac szczegolow. . Zalezy kto sponsoruje twojego narzeczonego. Tak jak napisal widlek , potrzeba wiecej informacji.

Np. Jezeli jest sponsorowany przez tate/mame obywatela, wezmie slub z Toba to przesunie sie do dalszej kategorii, (zonate dzieci obywatela) to nie dostanie zielonej karty teraz tylko za kilka lat.

Mam nadzieje ze sie nie myle. Jezeli tak to prosze zeby ktos mnie poprawil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za pomoc

Sponsorowany jest przez swego ojca wiec musimy zwiasc slub po przyjezdzie do Stanow i co dalej W jaki sposob moge przedluzyc lub zmienic wize turystyczna na np. studencka i czy to wystarczy zeby zostac tam legalnie???

Bardzo prosze o pomoc

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz wjechac na wizie turystycznej a potem zmienic ja na wize studencka. Np.,zaczac od szkoly jezykowej. Ale chyba nie mozesz wyjezdzac do kraju, jezeli zalatwilas wize studencka w usa. Tak mi sie wydaje, np. moja kolezanka przyjechala na wizie turystycznej, zaczela chodzic do szkoly jezykowej , zmienila wize na studencka,chodzila do tej szkoly bardzo dlugo (tylko po to zeby utrzymywac status jako legalny) i nie mogla w tym czasie wrocic do Polski. Tzn, wrocic zawsze mozna, ale potem miala by problem z wjazdem do usa.

Nie wiem czy czasem najlepszym wyjsciem nie jest sprobowac dostac wize studencka w ambasadzie w Polsce. Wtedy masz mozliwosc wyjazdu do Polski.

Wizy studenckie to nie moja "dzialka" wiec wiecej nie moge ci pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE WIELKIE DZIEKI za wszelka pomoc Bede sie jeszcze dowiadywac odnosnie tego problemu Mam jeszcze do ciebie prosbe moglabym utrzymywac z toba jakis kontakt wrazie jakis watpliwosci Widze ze znasz sie troche na tym i jestes w temacie

Prosze podaj mi swoj e-mail piszac na mojego

pilnyap@wp.pl

Bylabym bardzo wdzieczna

Jeszcze raz bardzo dziekuje za pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...