Skocz do zawartości

This Is Joke Right?


THE_BIG_LEBOWSKY

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam czy ktoś się orientuje JAK DŁUGO jeszcze będę czekał na decyzję w sprawie przyznania mi zielonej karty? To już trwa prawie 3 lata...Co oni sobie żarty z ludzi robią? Ojciec kopnie w kalendarz i po sprawie...nigdy nie wyjadę...mam kategorię F3...czekam, czekam, czekam, czekam...czekam, czekam, czekam, czekam i NIC...Przysłali w zeszłym roku w sierpniu list wktórym wyczytałem "YOUR APPLICATION HAS BEEN APPROVED"...Ok approved ale co dalej??? :x :x :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm sadze ze zapewne troszke ciebie zasmuce ale sadze ze w tej kategorii bedziesz musial poczekac jeszcze z pare lat bo ta kategoria jest objeta ricznym limitem zielonych kart a kolejka jest naprawde dluga ja czekam juz 5 a mialem kategorie f2 teraz przeszedlem do pierwszej(matka zdala test naturalizacja) i sie juz cos ruszylo wiec no mowie jeszcze troszke to potrwa a jesli chodzi o to ze dostales list z zatwierdzeniem to dlaego ze twoja zlozona petycja kwalifikuje sie do starania sie o green card. to sa moje doswiadzenia i informacje jakie posiadam mam nadzieje ze ktos moze jeszzcze potwierdzic moje informacje powodzenia zycze i 3mam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogole to zle napisales temat  

Powinno byc Is this joke , right ?  

A wracajac do sprawy to musisz czekac i czekac , moja kuzynka co jej brat jest obywatelem czekala 10 lat .

nie...powinno być this is joke, right? a wogole to zle wyraziles sie w zdaniu bo powinno byc...moja kuzynka ktorej brat jest obywatelem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli juz miles to powinno byc this is a joke. albo is this a joke?..

co to jest...kurs jezyka angielskiego? nie bawmy sie w szczegoly...dobrze wiadomo o co chodzi...poza tym nie pytam o poprawnosc mojej wypowiedzi...jak nie macie nic do powiedzenia na ten temat to nie piszcie takich bzdur you suckers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam czy ktoś się orientuje JAK DŁUGO jeszcze będę czekał na decyzję w sprawie przyznania mi zielonej karty? To już trwa prawie 3 lata...Co oni sobie żarty z ludzi robią? Ojciec kopnie w kalendarz i po sprawie...nigdy nie wyjadę...mam kategorię F3...czekam, czekam, czekam, czekam...czekam, czekam, czekam, czekam i NIC...Przysłali w zeszłym roku w sierpniu list wktórym wyczytałem "YOUR APPLICATION HAS BEEN APPROVED"...Ok approved ale co dalej??? :x  :x  :x

Na razie przyjęli petycje, ale na rozpatrzenie jej musisz jeszcze trochę poczekać. Obecnie w Twojej kategorii rozpatrywane są petycje z 1998 roku, tak przynajmniej wynika z tabelek na stronach imigracyjnych. Tak więc przed Tobą jeszcze ok. 5 lat czekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm sadze ze zapewne troszke ciebie zasmuce ale sadze ze w tej kategorii bedziesz musial poczekac jeszcze z pare lat bo ta kategoria jest objeta ricznym limitem zielonych kart a kolejka jest naprawde dluga ja czekam juz 5 a mialem kategorie f2 teraz przeszedlem do pierwszej(matka zdala test naturalizacja) i sie juz cos ruszylo wiec no mowie jeszcze troszke to potrwa a jesli chodzi o to ze dostales list z zatwierdzeniem to dlaego ze twoja zlozona petycja kwalifikuje sie do starania sie o green card. to sa moje doswiadzenia i informacje jakie posiadam mam nadzieje ze ktos moze jeszzcze potwierdzic moje informacje powodzenia zycze i 3mam kciuki

sorry pomyliłem się wcześniej. mam kategorię f1...rano pisałem i byłem trochę śpiący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...