Skocz do zawartości

Najgłupsze pytania od amerykanów.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

1. Czy wiecie co to są fajerwerki? (bo nie macie przeciez święta 4 lipca)

2. Czy tez macie coś takiego jak zastrzyk przeciwtężcowy?

3. NAjlepsze to jak przyjechała do nas nasza kolezanka z USA i zabrala ze sobą ręczniki frote i papier toaletowy bo słyszała ze u nas sie tego nie używa...

4. Słyszałam też historię że jeden Polak wmówił Amerykance że w Polsce kobiety chodzą 18 miesięcy w ciąży.... i uwierzyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wakacje gadalem z jednym typem o wojnie w iraku itd, facet po 30, po swoim monolgu na temat tego jacy to amerykanie sa [beeep]isci i jak to oni walcza o wolnosc koles do mnie cos w stylu:

"and what about you, do you guys have an army?"   :shock:  :shock:

cos w tym jest, tez mialem podobna sytuacje. pracowalem z kolesiem, ktory wczesniej sluzyl 2 lata w marine corps i ogolnie bardzo interesowal sie wojskowoscia (m.in. czytal rozne militarne magazyny). no i jak zaczelismy gadac o iraku, to sie okazalo, ze nie ma pojecia ze polska jest sojusznikiem usa i nasi zolnierze tez sluza w iraku. tym bardziej mnie to rozbawilo, ze niektorzy polacy (zwlaszcza politycy) bardzo sie szczyca ta koalicja z usa, a tam w stanach malo kto wie o tym sojuszu, hehe.

a tak poza tym, to nie pamietam jakichs wyjatkowo glupich tekstow i pytan od amerykanow. to z tym zimnem w polsce to zdarzylo sie kilka razy, ale mysle ze im sie faktycznie slowo "poland" moze kojarzyc z biegunem przez zbieznosc nazw, tak jak tam ktos wczesniej to napisal. a jak gadalem ze starszymi ludzmi (takimi 40-50 lat), to niektorzy nawet calkiem sporo wiedzieli o polsce. wstyd sie przyznac, ale raz nawet mialem wrazenie, ze jeden facet lepiej zna historie polski niz ja :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam program rodem z USA "Piękna i geniusz" Polsat Niedziela 14:30, przypadkiem na to trafiłem i się uśmiałem chociaż może to i było tragiczne, sam nie wiem, nie będę oceniał bo zaraz się ktoś na mnie rzuci, sami zobaczcie, problemy z geografią czy historią USA na porządku dziennym, nie mówiąc o literowaniu słówek np tatuaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...