Skocz do zawartości

Najgłupsze pytania od amerykanów.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
To, że myślą, że u nas jest zimno można łatwo wytłumaczyć Pol-and. Jak wiecie pol to biegun - skojarzenie przychodzi samo. Polska jest tak mało znaczącym w świecie krajem, że nie dziwie się, że nie wiedzą gdzie leży.

Teraz doczytałem, że ktoś już o tym pisał wcześniej. Przepraszam za powtórkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę bronił Amerykanów - po co przeciętnemu amerykańcowi wiedzieć jaka waluta jest w Anglii i masę innych rzeczy.

Problem z nieznajomością świata przez Amerykanów przestaje śmieszyć, gdy idą do wyborów i decydują pośrednio o losie swojego kraju, jak i całego globu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę bronił Amerykanów - po co przeciętnemu amerykańcowi wiedzieć jaka waluta jest w Anglii i masę innych rzeczy.

Problem z nieznajomością świata przez Amerykanów przestaje śmieszyć, gdy idą do wyborów i decydują pośrednio o losie swojego kraju, jak i całego globu.

Mi wystarczy jak w wielce wykształconym kraju czyli w Polsce zostaje wybrany rząd, Prezydent, Prezes NBP, Prezes PKO BP (czyli najwiekszego banku)...

To ja już wolę Amerykanów i ich wybory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę bronił Amerykanów - po co przeciętnemu amerykańcowi wiedzieć jaka waluta jest w Anglii i masę innych rzeczy.

Problem z nieznajomością świata przez Amerykanów przestaje śmieszyć, gdy idą do wyborów i decydują pośrednio o losie swojego kraju, jak i całego globu.

Taa w Polsce się wszyscy znają na wszystkim i wiedzą nawet jaka waluta jest w Indiach i innej Argentynie i gówno z tego mamy...

Nie rozśmieszaj mnie człowieku.

aaa i nasze światłe i wykształcone społeczeństwo, które w porównaniu do tępych amerykanów jest jak niebo i ziemia dokonuje tak światłych wyborów, że obywatele US mogą nam tylko pozazdrościć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...