Jump to content

Wypożyczenie samochodu - once again


Recommended Posts

Przepraszam, że znowu poruszam ten temat, ale szukam i szukam na forum i juz nic nie rozumiem.

Pytań mam kilka:

1. Czy mając wypukłą karte kredytową VISA z polskiego banku wypożyczę samochód?

2. Czy do kwoty za wypożyczenie, która pojawia sie na stronach np Dollar czy Budget powinnam doliczyc kaucje? Jeżeli tak to jaką (chcę wypożyczyć samochód na 7 dni)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 24
  • Created
  • Last Reply

btw ubezpieczenie jest na kierowce a nie na samochód. Także jeśli jakiś long trip to polecam wykupić ubezpieczenie na drugą i ewentualnie trzecią osobę. Oczywiście jeśli masz zamiar się zmieniać. Aaa i ubezpieczenie dotyczy jednego stanu, na pozostałe trzeba trochę dopłacić...

Link to comment
Share on other sites

1. Dowolna karta z logo VISA/Mastercard itp jest honorowana przez wypozyczalnie. Najczesciej ta karta jest uzywana do zabezpieczenia (kaucji). Np. Budget obciaza karte okolo $300+ (w zaleznosci od planowanego obciazenia, np. $50/za 1 dzien - kaucja $300; $50/10 dni - kaucja $500).

2. Platnosc moze byc dokonana w dowolnej formie i kaucja zostaje zwrocona na karte kredytowa.

3. Ubezpieczenie: JEST OBOWIAZKOWE dla kazdego kto nie ma zadnego pojazdu z ubezpieczeniem. Jezeli sie jego nie wykupi a bedzie wypadek, odpowiada sie z wlasnej kieszeni. Jezeli wypozyczajacy ma ubezpieczenie na pojazd zarejestrowany w USA, ubezpieczenie jest opcjonalne gdyz potencjalny wypadek zostanie wyplacony z posiadanej polisy (ubezpieczenie wypozyczalni zwroci sie o pokrycie kosztow do ubezpieczalni wypozyczajacego). Rowniez bedac ubezpieczonym mozna kupic dodatkowe ubezpieczenie i nie martwic sie, ze nasza ubezpieczalnia podniesie skladke za uczestnictwo w wypadku.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.
×
×
  • Create New...