Skocz do zawartości

nowy paszport, wiza w starym


Rekomendowane odpowiedzi

Jackie ja doskonale wiem o tym ze Ich to nie interesuje,przeczytaj dobrze posty Effa, Ona teraz zalatwia sprawy z GC a do tego jest nielegalnie a wiec jej wyjazd teraz bez GC bedzie zlym wyjsciem i to mialem na mysli ze jesli ma leciec to z GC w reku aby mogla wrocic bez problemow do USA.

chyba teraz dobrze sie wyrazilem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLy 6 , dziekuje za wyrazne przedstawienie mojej sprawy ; DOkladnie nie mam zamiaru wyjezdzac z USa bez GC w reku , w tym tyg. ide zlozyc kwestionariusz na paszport tak wiec jest 4 miesiace przed uplywem starego, mam nadzieje ze to daje mi jakies dodatkowe plusy :D Czyli z tego co wyczytalam na stronce podanej przez sly6 potrzebne mi jedynie moj akt urodzenia ( na szczescie posiadam orginal ) ! . Z tego co slyszalam Polski Konsul przyjezdza do mojego miasta i tutaj odbiera paszporty , na stronce jest podane ze zabiera moj stary paszport do anulowanie , czy jest mozliwe zeby go zatrzymac przy sobie ? to jet jedyny moj dokument ( oprocz dowodu osobistego z PL , ktory nic tutaj nie znaczy ) a dopiero przy odbiorze nowego okazac im stary paszport do anulowania !

Acha co z tym nazwiskiem ? Jesli zloze wnioske na nazwisko meza ? w Urzedzie Stanu CYwilnego w PL nie jest odnotowany nasz slub cywilny , czy to jest zgodne ?

Prosze o posty wszytskich tych ktorzy sie troche w tym orientuja ! Z gory dzieki ! Pozdrowienia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Effa jesli na meza nazwisko skladasz wniosek to musisz zlozyc papiery na aktualizacje danych w USC ,mozesz tego nie robic ale wtedy jest inna trudnosc w razie jakis problemow w Polsce Twoj maz by mial trudnosci z udowodnieniem ze jest-byl Twoim mezem bo wtedy w Ich aktach jestes jako panna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki SLy6 , teraz wszytsko mi sie rozjasnilo :D zloze papiery na nazwisko panienskie , a dopiero potem po zakonczeniu mojej sprawy z GC zmienie na nazwisko mojego meza :( . Hmmm Wpadla mi jedna mysl do glowy zmiana nazwiska w Paszporcie bylaby dobrym argumentem na rozmowie przed GC ;) ale chyba powinny sie znalezc duzo lepsze jeszcze sposoby. Mimo wszytsko jeszcze raz dziekuje !!!!

DO nastepnego razu ! :D

Effa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...