Skocz do zawartości

YTP


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 miesiące później...
Niestety na forum zaczalem zagladac dopiero po podpisaniu umowy...Czlowiek uczy sie na bledach ale mam nadzieje ,ze to zle milego poczatki

Ponad 2 lata mnie tu nie bylo i ponad 4 lata jak opisywalismy problemy z YTP, ale widze, ze nic sie nie zmienilo ...

Nadal nalezy sie od nich uczyc jezeli chodzi o reklame oraz podejscie do klienta (do czasu podpisania umowy oczywiscie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

YTP musza byc drodzy, byliscie kiedys w ich biurze??? mnostwo gadzetow ulotek plakatow, przeciez to wszystko kosztuje wiec i ceny programow musza byc duze, ponadto moim znajomym zdazylo sie ze byly bledy z ubezpieczeniem i okazalo sie ze tak naprawde nie maja ubezpieczenie bedac na W&T a to juz jest szczyt niekompetencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dziękuję wszystkim za opinie na temat YTP. Powiem szczerze, że w pierwszej chwili biuro wywarło na mnie dobre wrażenie. Co prawda jeszcze nic nie załatwiałem (dopiero badam temat) ale strona www mają dobrą i profesjonalną. Co jak się okazuje nie musi iść w parze z całą resztą.

Przeczytałem temat od deski do deski i jak poznaje przygody niektórych to wiem, że trzeba jednak bardzo dużo włożyć wysiłku i czasu żeby się ogarnąć przed podpisaniem czegokolwiek i dokonaniem jakiegokolwiek wyboru. I mała rada nie tylko dotycząca WaT - ludzie czytajcie umowy! :) To nie boli.

Chcę w tym roku jechać (wiem, że ten temat trochę zeszłoroczny, ale sporo mówi o biurze), i dużo dam żeby mi się do udało.

Pozdrawiam

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...