Skocz do zawartości

YTP


Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie przegladam komantarze, bo chce leciec z ytp!! maja teraz jakies nowosci podobno w stosunku do tego co bylo tzn bilet samemu sie kupuje, jakies nowe oferty <pytalam u nich osobiscie w biurze> i mozna jechac za darmo tzn po zapisaniu kilku osob !! znajomi ktorzy z nimi jechali bardzo mnie nakrecili, bo im sie wyjazd oplacal finansowo a i ludzie bardzo pomocni w biurach !! w USA jak to w usa jak sie nie zna angielksiego dobrze to ciezko sie dogadac albo nawet nie dogadac!!

ja jade i polecam bo mnie ytp polecono !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czy ja nie moge wypowiedziec swojego zdania?? ja mam inne odczucia,a osoby ktore sie wahaja maja prawo wyboru i inforacji z roznych zrodel!!

tu nie chodzi o wierzenie ale zainteresowanie sie czyms , co wedlug mnie jest fajne, tobie tez polecam zapoznanie sie z ich nowa oferta, moze wtedy bedziesz bardziej elastyczny !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja nie moge wypowiedziec swojego zdania?? ja mam inne odczucia,a osoby ktore sie wahaja maja prawo wyboru i inforacji z roznych zrodel!!  

tu nie chodzi o wierzenie ale zainteresowanie sie czyms , co wedlug mnie jest fajne, tobie tez polecam zapoznanie sie z ich nowa oferta, moze wtedy bedziesz bardziej elastyczny !!

mozesz - 1,2 nawet 3 w tym samym czasie wystarczy - jednak 8 postow z "polecam ytp" a ta firma to bee itp to naganianie..

Widzialem ich oferte sledze wszystkie firmy na rynku i akurat o YTP mam juz wyrobione zdanie z wzgledu na OGROMNA ilosc maili ktore dostaje z prosba o pomoc od ich klientow przez ostatnie 3 lata na tym forum. Ich "nowa" oferta - ktorej ceny nawet nie chca ujawnic na stronie (a cene ujawniaja na stronach praktycznie WSZYSTKIE inne firmy) czy przeslac umowy do wgladu przed jej podpisaniem - jest standardem w wielu innych firmach... nie bede ich wymienial bo juz ta kwestia byla omawiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez w przyszlym roku jade z YTP. Bylam na wyjezdzie z ich biura w tym roku, najpierw bylam wsciekla o przeplacony bilet, ale po kikanastu dniach w Stanach mi przeszlo. Bylo to najlepsze lato w moim zyciu, i w przyszlym roku znow jade w to samo miejsce i z tym samym biurem. Tyle ze teraz zakupie swoj wlasny bilet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez w przyszlym roku jade z YTP. Bylam na wyjezdzie z ich biura w tym roku, najpierw bylam wsciekla o przeplacony bilet, ale po kikanastu dniach w Stanach mi przeszlo.  

niestety wlasnie na to licza/liczyli. Widze jednak ze po 3? latach dopadlo ich i zrezygnowali z obowiazkowego biletu. Problem w tym ze nie tylko z tym byly problemy... Moze sie w koncu poprawia :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jade i polecam bo mnie ytp polecono !!

Jakos tez mi sie nie chce wierzyc w Twoja bezinteresownosc... Polecanie komus czegos, co poprotu polecili Ci znajomi - w dodatku za pomoca 8 postow? ;)

niestety wlasnie na to licza/liczyli.

Znasz moze kogos, kto jednak im tego nie darowal? Chetnie posle ich do sadu, ale najpierw wolalbym sie skontaktowac z kims, kto rowniez chce to zrobic, albo juz zrobil. Za wszelkie informacje i pomoc w walce z nimi z gory wielkie dzieki. Mnie zrobili na prawie 1000zl :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam.... są skargi na to biuro.,...tylko ciekawi mnie czemu tylko przed wyjazdem?

Czemu po powrocie jakos nikt nie pisze o tym? Mieli dobrą pracę i zarobili sporo kasy? A kto wie moze inne biura są tańsze ale co z tego jak mają gorsze oferty.

Inna sparwa, że ja tez bym sie starsznie wkurzył za bilet,

ale w tym roku z nimi jade i juz mozna go kupic samemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

jezu chlopie jest pare watkow min moj ja jestem mega niezadowolony, sa to oszusci oszusci i wlasciciel co wystepuje w filmie z ytp to zlodziej i powtorze im to w twarz za kazdym razem. Bylem 2 razy na w&t i wiem cos o tym, jak widze twoj post ja polecam ytp bo mnie polecono to smiech mnie ogarnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...