Skocz do zawartości

YTP


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Bozka, korzystasz z tego wariantu? Promocyjnego do 15 listopada?

Twoj pracodawca to ten. u ktorego pracowalas w te wakacje?

Nie korzystam poniewaz...

po 1. obronilam magistra przed wyjazdem na W&T i nawt jak bym bardzo chciala to na worka nie mogla bym pojechac

po 2. zmienilam status wizowy na f1... i caly czas jestem za wielka woda i pozostane tu przez najblizszy rok:)

Ale gdybym miala jechac na W&T to mysle ze tegoroczna oferta YTP (dla zeszlorocznych uczsestnikow) moze byc konkurencyjna...dlaczego...a no dlatego, ze w tym roku zrobili straszna przewalke na biletach i wiekszosc ludzi ktorzy byli z nimi w tymroku nie bedzie chcialo miec z nimi nic wspolnego.

Dlatego dali taka to niby super oferte -"tylko dla zeszlorocznych" - tylko po to zeby sie zrewanzowac i zatrzymac klientow.

Chociaz moga i w tym roku zrobic jakas przewalke na czyms innym. Kto wie...

Ale moze sie tez okazac ze to naprawde oplacalna propozycja. Dlatego radzila bym dokladnie zapoznac sie z umowa, a przede wszystkim porownac ceny w innych biurach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W te wakacje wyjezdzalam z biura YTP, wszystko byloby ok gdyby nie taka cena biletu! Przycinaja ostro i poderzewam ze teraz tez beda z tego tytulu przycinac!!!!!

Fakt - mozna teraz samemu zakupic bilet ale cena programu jest wyzsza o 300 zl.

Juz nie wspolpracuja w tym roku z Geo Visions. Zerwali współprace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YTP nie wiem jak tam worki bo nigdy od nich nie jechalem ale bylem w ich biurze w Katowicach i na pytanie jakie mają oferty na h2b koles zapytal- a co to jest h2b nigdy o tym nie slyszalem :) Kiedy zszedlem na dół i popatrzyłem na ich szyld bylo napisane, ze organizuja wyjazdy na programy w&t, intery h2b itd; to sie troszke zdziwilem .

Cóż można powiedzieć:

Gratuluje kompetentnych pracowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są beznadziejni! Jedyne co załatwiają to wiza. Z biletem problemy! Strasznie drogi i nie można samemu! Oni pobieraja dla siebie 400 zl za zalatwienie biletu! A poza tym czekałem do ostatniego dnia na kuriera! Dostałem bilet 4 godziny przed wylotem bo sam do nich dzwoniłem i się upominałem. jak juz wyjedziecie, to się od was odwracają i nie kiwną palcem na nic. Załatwiają nie sprawdzonych i beznadziejnych pracodawców. Nie byłem sam, bo taki przypadek jak ja miało 50 osób!

Odradzam YTP!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Są beznadziejni! Jedyne co załatwiają to wiza. Z biletem problemy! Strasznie drogi i nie można samemu! Oni pobieraja dla siebie 400 zl za zalatwienie biletu! A poza tym czekałem do ostatniego dnia na kuriera! Dostałem bilet 4 godziny przed wylotem bo sam do nich dzwoniłem i się upominałem. jak juz wyjedziecie, to się od was odwracają i nie kiwną palcem na nic. Załatwiają nie sprawdzonych i beznadziejnych pracodawców. Nie byłem sam, bo taki przypadek jak ja miało 50 osób!

Odradzam YTP!

wiem, ze od tego roku mozna sobie samemu kupic bilet lotniczy, ale z tego co sie orientuje, to warto w bilet z YTP zainwestwowac, poniewaz moga zmienic date wylotu,itd, a w swoim "promocyjnym" tego sie nie da zrobic:/

pit- a skad wiesz ze akurat 50 osob mialo taki przypadek?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...