Skocz do zawartości

YTP


Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku, zmieniły się panie w Białostockim biurze YTP (nowa, młoda kadra, a jakże) i czuję się traktowana przez nich jak umysłowo chora albo jak własne jak dziecko z podstawówki. NIe jestem w stanie uzyskać podstawowych odpowiedzi na moje pytania albo takie jak to: "Proszę dokładnie czytać swoje meile!" ale mi to biuro! jak dalej tak bedzie mi szło jak kó...ie w deszcz to ja dziękuje za takie biuro i obsługe. O. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

DZIZUS ludzie jak wy zjezdzacie to biuro!!! dzisiaj zakupilem oferte w&T z YTP hotel millenium jako room atendant za 7,25 (podobno tyle sie na reke dostaje, ze to sa ceny juz z odliczeniem podatku...nie wiem)

a wy krytykujecie nikt nic dobrego nie powiedzial i juz zniechecacie ludzi do wyjazdów, aprzeciez musza byc osoby ktore sa z nich zadowoleni, skoro biuro dziala od 8 lat!

no przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat YTP nie ma dobrych recenzji.... A WT robia od 3 lat - to bedzie ich 4 rok.

tak samo jak BTC, YES i inne biura, sa dobre i zle recenzje,a wszystko to zalezy od miejsca gdzie sie jezdzie i jak sie ojjets operatywnym a nie od biura,

dla osob,ktore nie umieja sobie nic zalatwic( dwie lewe ręce) i niczego sie porzadnie dowiedziec WaT odradzam,bo wlasnie od takich osob sa same negatywne opinie.

zreszta tyczy sie to kazdego wyajzdu zagranice nie tylko WaT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie jest prawda co mowisz drogi kolego (kolezanko) ze sa same zle opinie o ytp.....

prosze nie przekrecac tego co powiedzialem:

"akurat YTP nie ma dobrych recenzji" co nie jest rownoznaczne z "same zle"

Po prostu

YTP - Średnia ocena firmy (skala 1-10): 5.5

Średnia ocena firm organizujących wyjazdy do USA (skala 1-10): 6.5

Kazdy sie moze sugerowac tym czym chce. Twoja kasa nie moja. Ponadto nie mowie ze masz z nimi nie jechac. Po prostu stwierdzam fakt ze maja duzo negatywnych opinii - ergo niska srednia. Chyba to tez o czyms świadczy... jesli nie to polecam JDJ :roll: . Decyzja zawsze nalezy do Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat YTP nie ma dobrych recenzji.... A WT robia od 3 lat - to bedzie ich 4 rok.

tak samo jak BTC, YES i inne biura, sa dobre i zle recenzje,a wszystko to zalezy od miejsca gdzie sie jezdzie i jak sie ojjets operatywnym a nie od biura,

dla osob,ktore nie umieja sobie nic zalatwic( dwie lewe ręce) i niczego sie porzadnie dowiedziec WaT odradzam,bo wlasnie od takich osob sa same negatywne opinie.

zreszta tyczy sie to kazdego wyajzdu zagranice nie tylko WaT.

Tak sa dobre i zle - srednia wskazuje tendencje. Tak, osoby ktore maja 2 lewe rece czesto beda mialy negatywne opinie jednak czasam biura niepotrzebnie utrudniaja zycie swoim klientom.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...