Skocz do zawartości

konsulat 2007


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 tygodnie później...

Dołączam do grona watowiczow, ktorzy dostali wizy:) Rozmowe mialam we wtorek, z miła pania w okularach z grzywka (swoja droga wszyscy konsulowie wygladali sympatycznie, wyszedl tez do nas jakis Amerykanin i powiedzial zebysmy podchodzac do okienka mieli przygotowane tylko wnioski i paszport, o indeks jak sam powiedzial juz bardzo rzadko pytaja), zapytala mnie tylko o moje wczesniejsze wyloty do USA i po wszystkim. Powodzenia tym, ktorzy wizyte maja jeszcze przed sobą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Jutro mam wizytę w konsulacie i jestem na V roku, ale nie mam tego zaświadczenia o przesunięciu obrony:(. Biuro wprowadziło mnie w błąd i powiedziało, że w tym roku nie trzeba, ale wczoraj napisali żeby lepiej mieć to zaświadczenie. Problem w tym, że mój promotor jest na urlopie, dziekan przyjmuje dopiero jutro, a panie w dziekanacie nie wystawią mi bez zgody dziekana i żadne prośby nie pomagają:)

Ktoś tam wcześniej pisał w tym wątku, że też jest z V roku i o żadne zaświadczenie go konsul nie pytał.

Ale czy ktoś się może spotkał z taką sytuacją w tym roku, że konsul poprosił o to zaświadczenie. A jeżeli tak, co byście powiedzieli na moim miejscu jak mnie poprosi o to zaświadczenie?powiedziano mi że w tym roku nie trzeba;)?? Czy może coś innego??

Trochę się stresuje, bo zależy mi na tym wyjeździe, w końcu zobaczę Alaskę:)

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź!

cegreg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Cegreg.Ja jestem na V roku i konsul nie pytal mnie o zadne zaswiadczenie,poza tym takowego nawet nie mialem.Przygotowalem sie tylko na wypadek pytan o jakiekolwiek plany na przyszlosc,ale ku mojemu zdziwieniu o nic takliego nie zostalem zapytany.

Mysle,ze nie ma powodow do zmratwien,gdyz od tego roku i tak wprowadzono zmiany i student berdacy na 5 roku,nawet jesli sie broni po wakacjach moze jechac na W&T. Glowa do gory!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...