Skocz do zawartości

konsulat 2007


Rekomendowane odpowiedzi

A byl ktos w tym roku u konsula, kto jest na 5 roku studiów? Jakie papiery sa wymagane? (w biurze mi powiedzieli ze tylko legitymacja i indeks ze soba).Mam obrone po powrocie tylko ze dziekanat jeszcze nie wydal mi papierow, a spotkanie mam juz we wtorek 8.05.07 wiec sie troche martwie.

Pozdrawiam

Siemka. Ja jestem z 5 roku i wize dostalem, a nie mialem zadnych dodatkowych papierow o przelozeniu obrony, a i o plany na przyszlosc konsul nie pytal, wiec powinno byc dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Na ktoryms z ds'ow trzeba bylo wpisac historie zatrrudnienia, wpisywaliscie swojego pracodawce z usa? jest to jakies wielki blad jesli sie wpisalo tylko polskich?

ja nie wpisałem żadnego a wize dostałem, w tym roku pierwszy raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ktoryms z ds'ow trzeba bylo wpisac historie zatrrudnienia, wpisywaliscie swojego pracodawce z usa? jest to jakies wielki blad jesli sie wpisalo tylko polskich?

ja nie wpisałem żadnego a wize dostałem, w tym roku pierwszy raz :)

W DS-158

ja za pierwszym razem jak jechałem do USA wpisałem wyłączenie polskich pracodawców ( no bo skąd niby miałbym mieć amerykańskich?) i było w porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, wszystko ok!! Ale i tak zdazaja sie przeciagniecia, pomylki, [beeep]erele z konsekwencjami!

Ja mam jutro, bylem wczesniej na J1, ale jeszcze nie za czasow SEVIS. Hehe, dawno, dawno, jak to minelo?? A bylo pieknie!!

Nie licze na niespodzianki, napisze, ja wroce, ale zawsze to obawa! To chyba takie pokolenie,hehe!! Uff, oby sie udalo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie bylo, ze sam sobie odpowiadam...

Pracodawcy?? Nikt tego nie weryfikuje, chyba ze podasz tych z USA, komus p..... moze chciec sie tam zadzwonic. Jak dla mnie 1:10000000000 i dodaj jeszcze pare zer...

Zycze bezproblemowej przeprawy, nawet sobie...

See ya in USA!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje tym ktorzy dostali wizy!! ..ja ciagle czekam na DSa :/... kto mi powie ile sie mniej wiecej czeka od otrzymania ds do spotkania w ambasadzie? jakos mi to wszystko dlugo trwa.. :shock:

w moim przypadku będzie 6 dni - wczoraj przyszły a we wtorek mam wizytę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogole wszytskie papiery skaldalam na strasznego spontana..mam nadzieje z edobry znak..obaiwam sie tlyko bo papaiery zlozylam na poczatku kwietnia a jeszcze nie mamz adnego zawiadomienia o vise:(( jeszcze nawet DS nie dostalam...:(co sie beirze ze soabn do ambasady?legitymacje?indeks?dowod? bo paszport i DS daja tak?? i co pozniej?paszport bierzmey ze soab czy dalej zsoiataje u nich?a vise odbbieramy w stanach?priosze o pisanie tej calej procedury..zazdroszcze tym co jada juz drugi raz..bo za pierwszym zawsze jest stres...nawet nie z powowwodu visy ale smaolot i tkaie tma:D goraco pozdrawiam

jakby ktos mial ochote to zapraszam

gg3025653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firma której płacisz za to powinna ci wyjaśnić: paszport, ds, legitymacja, indeks + ewentualnie zaświadczenie o byciu full time student zabierasz ze sobą

po rozmowie, jeśli dostaniesz promesę od konsula (:)) czekasz aż ci ktoś z biura odbierze paszporcik z ds'em - a nie osobiście

w paszporcie będziesz mieć promesę wizową, a samą wizę dostaniesz na granicy us and a ;) i staraj się pisać bez błędów bo aż nie można w spokoju przeczytać tego co piszesz pewnie też "na strasznego spontana"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...