Skocz do zawartości

konsulat 2007


Rekomendowane odpowiedzi

A byl ktos w tym roku u konsula, kto jest na 5 roku studiów? Jakie papiery sa wymagane? (w biurze mi powiedzieli ze tylko legitymacja i indeks ze soba).Mam obrone po powrocie tylko ze dziekanat jeszcze nie wydal mi papierow, a spotkanie mam juz we wtorek 8.05.07 wiec sie troche martwie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
W zeszlym roku bylo spoko z wiza a w tym roku jakos tak dziwnie...  W zeszlym roku z YTP nie dostalo wizy 0,1% A w tym roku juz 25 osob odwalili :/ A osobiscie znam 10  Sam lecie 2 raz i sie troche boje...

a jaki byl powod w przypadku osob ktore znasz :?: jesli mozna wiedziec oczywiscie.

________________

2 maj ---> California 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z konsulem wszystko niby było ok... a tutaj zwrot paszportu i takie pismo:

http://tiny.pl/djlt  

Wize mieli w Warszawie...  

Przepraszam za jakosc zdjec ale zrobiono szybko telefonem komorkowym...

Dokladnego powodu Konsul nie podaje... :)

wrzuć na imageshack.us albo fotosik.pl bo mi pokazuje 500 interna_server_error

czy możesz też napisać który rok studiów? czy jechali pierwszy raz? czy byli karani? czy znali język? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie - ale trudno : jak nie do us and a - to zawsze pozostaje irlandia, wielka brytania, hiszpania, portugalia, włochy, holandia, szwecja, cypr, malta albo do reichu... skoro osoby na stuadiach nie wykazały związków z ojczyzną..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie - ale trudno : jak nie do us and a - to zawsze pozostaje irlandia, wielka brytania, hiszpania, portugalia, włochy, holandia, szwecja, cypr, malta albo do reichu... skoro osoby na stuadiach nie wykazały związków z ojczyzną..

ja miałam wizyte 20 kwietnia . jade ze studentpointa (polecam to biuro) było około 20 osób. wszyscy dostali wize. nawet ja. choc słabo znam angielski, koncze studia. nie przełozyłam obrony i mam brata w usa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie - ale trudno : jak nie do us and a - to zawsze pozostaje irlandia, wielka brytania, hiszpania, portugalia, włochy, holandia, szwecja, cypr, malta albo do reichu... skoro osoby na stuadiach nie wykazały związków z ojczyzną..

ja miałam wizyte 20 kwietnia . jade ze studentpointa (polecam to biuro) było około 20 osób. wszyscy dostali wize. nawet ja. choc słabo znam angielski, koncze studia. nie przełozyłam obrony i mam brata w usa.

chciałam napisać ze było około 200 osób !! a nie 20 tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...