Skocz do zawartości

konsulat 2007


Rekomendowane odpowiedzi

heh ja ide po raz trzeci do ambasady  po wize wiec luss...tylko wczoraj rozmawialem z moim kumplem ( na piatym roku)...i okazalo sie ze nie ma zaswiadczenia o tym ze przeklada prace magisterska ...tzn poprostu nie wystepowal o to w dziekanacie .....i sie troche tym martwie ..jak jednak zapyta o to zaswiadczenie a on nie pokaze......co w takiej sytuacji?

czy jest taka mozliwosc ze poprostu dostanie polecenie doniesienia .tego zaswiadczenia ..czy od tej decycji nie ma juz odwolania?

ja mysle ze bedzie mozna doniesc jesli bedzie to wymgane przez konsula, pisze po swojej sytuacji ktora opisalam w temacie "sytuacja kryzysowa" bowiem okazalo sie w poniedzialek ze musialam do warszawy przeslac kurierem wszystkie papiery potwierdzajace ze bylam w stanach i pracowalam na J1 w zeszlym roku bowiem jednak jakims cudem nie ma mnie w sevisie a ambasada z gory nie przekreslila otrzymania wizy z tego powodu gdy bylam na rozmowie, wiec sadze ze to nie bedzie problem w przypadku Twojego kumpla

__________________

2 maj ---> :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

qrcze, a ja mam pytanie śmieszne :D

Czy inni też natrafili na superszybkich konsuli? :wink: Ja bylem dzisiaj w konnsulacie i wygladalo to tak:

blblblbl do blblbl arrive bababa jys(mówił tak szybko że U się zlewało)

blblblblb nice summer blblbl documents blblb send blbla

sama "rozmowa" trwała może z minute a połowe z tego to bylo pobieranie odciskow palcow. Ale naprawde, facet mowil tak szybko ze dalo sie zrozumiec jedynie kontekst zdania a nie kazde z osobna slowo. zdanie nie trwalo wiecej niz 1s :) To byl istnY SUPER-KONSUL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre, dobre  :)   Moze zmeczony był koles i  musiał jak maszynka juz gadac :wink:  

Ale widze, że na  kelnera  sie raczej  nienadasz w usa 8)  

Jesli  ci sie uda, to porozmawiaj sobie z  irlandczykami, to ci konsul bedzie sie wydawał  jak  głos  prezenterkli w BBC lub CNN    :D

irlandczyk to nic - pijany szkot przez telefon - to jest dopiero survival!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie prezenterki w CNN to qrcze prawie po polsku mówią w porównaniu do superkonsula...

Na jakiej podstawie twierdziz ze nie nadaje sie na kelnera w US? Ja w Polsce w swojej pracy mam stycznosc z zamawiajacymi Amerykanami i dogaduje sie bez problemu. Ten konsul naprawde robil blbllblb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie prezenterki w CNN to qrcze prawie po polsku mówią w porównaniu do superkonsula...

Na jakiej podstawie twierdziz ze nie nadaje sie na kelnera w US? Ja w Polsce w swojej pracy mam stycznosc z zamawiajacymi Amerykanami i dogaduje sie bez problemu. Ten konsul naprawde robil blbllblb  :)

w PL obcokrajowcy biorą poprawkę ,że mają do czynienia z osobami których język ojczysty to nie eng więc tu starają się mówić powoli i czysto a w USA już nie ale spoko poprosisz ich żeby powtórzyli i mówili wyraźniej to na pewno się nie obrażą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tydzień temu zostawiłem paszport biurze tak by w konsulacie, zgodnie z informacjami udzielanymi przez tą firmę, być jeszcze w kwietniu - kwiecień się kończy, wylot mi się nie ubłaganie zbliża (11 maja) a wiadomości ani z ulicy Piknej ani z firmy wysyłającej ni ma :/ zazdroszcze wam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...