Skocz do zawartości

konsulat 2007


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Bylam wczoraj w konsulacie w Krakowie i mam wize, moj chlopak tez!!!! :))

Powiem tak, wszystko szybko sie dzialo i ogolnie fajnie bylo!

A pytania mialam takie:

Ile mi jeszcze studiow zostalo,

Co studiuje,

Co bede robic w Stanach

i Czy wiem do jakiego miasta pojade!

I do wszystkich, ktorzy czekaja na rozmowe- NIE BOJCIE SIE!!! Oczywiscie jesli nie byliscie karani i w dokumentach pisaliscie prawde...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie - mam umowione spotkanie w konsulacie na 29 maja a bilet mam wykupiony juz na 31 maja - mam jakies szanse zdazyc??

musisz konsula ładnie poprosić o paszport jak najszybciej bo masz lot za parę dni oraz gorąco zalecam powiedzenie tego osobie z firmy której zapłaciłeś za program żeby w razie czego mogła interweniować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak - osoba z firmy to wie i na moja prosbe o przyspieszenie mojej wizyty - przelozenie jej na piatek powiedziałą ze nie da rady bo juz jest komplet i ze mam sie nie martwic bo zdazy. tylko z tego co mi powiedziano w informacji w konsulacie to na wydanie wizy czeka sie do tygodnia.

ale skorzystam z rady i powiem to konsulowi - myslisz ze to cos da ?? bo do wtorku to ja chyba z nerwów niewytrzymam - lece po raz pierwszy a jak na razie to mam istny tor z mega iloscia przeszkód :)

dzieki w ogole za odpowiedz :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam rozmowe 20, a wylot 21 o 7 rano i zdazylam ;)

Trzeba KONIECZNIE powiedziec konsulowi, to Ci na wniosku napisze "urgent". Mi wprawdzie powiedzial, ze na dzis wizy sie nie da, ale biuro zalatwilo i sie dalo :)

Wszystko bedzie dobrze, uszy do gory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...