Skocz do zawartości

konto w banku amerykańskim czy jak??


Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiscie mialem Konto w Bank of America. Przeslanie jednorazowo gotowki do polski kosztowalo 40$. Ja osobiscie wyplacilem wszystko i zamknolem konto :) Nie podrozowalem spowrotem grey-handem czy innym tego typu pojazdem wiec nie czulem jakiejs obawy o gotowke :D Chociaz na miejscu bedąc tam realizowac pay-check i trzymac pieniążki w domu nie ryzykowalbym. Nigdy nie wiesz z kim mieszkasz :) Chociaz znam osoby ktore tak robily trzymaly paychecki i realizowaly tylko kiedy potrzebowaly gotowki:).. Zależy kto co lubi :D.

Powodzenia:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

jeszcze jedna rzecz mi przyszła na myśl, brakuje mi tego w Polsce tzn. możliwości wpłacania pieniędzy na konto przez bankomat, a przydawało mi sie to w USA, bo miałem pracę z napiwkami, które co kilka dni po drodze do pracy wpłacałem na konto bez potrzeby czekania w kolejce do kasy, tak samo z paychekami. W polsce widziałem takie urządzenie tylko w Lukas Banku, wiecie czy jakieś inne banki też mają taką usługę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, brakuje mi tego w Polsce tzn. możliwości wpłacania pieniędzy na konto przez bankomat, a przydawało mi sie to w USA, wiecie czy jakieś inne banki też mają taką usługę?

Oczywiście mBank ma takie funkcje, tyle że nie dotyczy to wszystkich bankomatow, ale tylko tzw."wpłatomatów".:)

http://www.mbank.com.pl/oferta/karty/bankomaty/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie od nich "odstraszyło" to że przy zakładaniu konta chcieli bodajże 50$

hmm, to dziwne, bo maja w swojej ofercie konto studenckie, ktore jest calkowicie darmowe, ja wlasnie takie posiadam. jesli dobrze pamietam, to w regulaminie wyczytalem tylko, ze trzeba cos placic jesli chce sie zamknac konto przed uplywem pol roku, ale ja nie zamykalem konta przed wyjazdem, wiec wachovia nic na mnie nie zarobila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wachovia skasuje cie 50$ lub 25$ za zamkniecie konta wczesniej, wystarczy zostawic $0 na koncie i zamkna po 2 miesiacach sami.

Wachovia i Bank of America sprawdza raport kredytowy i zostawia duzo hard inq (wachovia nawet 3), wiec jak ktos chce dluzej pobyc w USA, to niech nie wybiera tych bankow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...