Skocz do zawartości

jakie sa te oplaty?


pelasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy później...

Witajcie wszyscy !!

Ja mam pytanko co do oplat wyrabiania paszportu ? ma ktos jakies informacje na ten temat ? pogubilam sie w tym wszystkim , osoba u ktorej mam skladac wniosek powiedziala ok 200 $ , natomiast kolezanka pol roku temu placila 30 $ czy to za sama pomoc w wypelnianiu wniosku ?

Domyslam sie ze oplaty mogly podrosnac ?

Z gory dziekuje wszystkim .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byl o tym artykul w dzienniku.com jak wykorzystuja nie wiedze pewne osoby,,koszt jest taki za paszport jak pisze na stronie Konsulatu a ze biora wiecej to niech napisza za co to jest,,Np biora kase od osob ktorym paszport wydaje sie bezplatnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otoz to ..... szukam jak najwiecej informacji na ten temat ! Juz raz dalam sie nabrac , na szczescie odzyskalam pieniadze a ze czlowiek uczy sie na bledach wole dowiedziec sie wszystko co potrzebne . Tak wiec czytalam to jest ok 130 $ . Acha jeszcze jedno pytanko jak to jest przy wypelnianiu kwestionariusza , juz wiem co z nazwiskiem a jak z miejscem zamieszkania , mam zameldownie dalej w Polsce , obecnie przebywam w USA zaznaczam ze nielegalniemam wpisac polski adres ?

Dzieki za odp !! Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...