Skocz do zawartości

przesiadka we Frankfurcie


Rekomendowane odpowiedzi

witam, czy leciał ktoś moze z Wawy do NY przez Frankfurt?? czy godzina miedzy jednym lotem a drugim wystarczy na dojście do odpowiedniej gate?? rozumiem ze bagaze jak oddaje na Okeciu dopiero odbieram w NY?? a czy odprawa tez jest we Frankfurcie czy tylko w Wawie? liczę na Waszą pomoc :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w mialam lot z wawy przez frankfurt do houston. lot z wawy byl na czas tylko nad frankfurtem sie okazalo, ze jest jakis korek na niebie i latalismy nad lotniskiem z jakies 30 minut co sprawilo ze mialam tylko 30 minut na moja przesiadke. dochodze do odprawy miedzynarodowej ( przeszukiwanie bagazy itp) i widze okolo 300 osob przede mna. myslalam sobie ze juz po mnie, ze nie dam rady za nic w swiecie, ale lotnisko zostalo poinformowane o naszym opoznieniu i stala przy bramce kobietka ktora wywolywala osoby ktore mialy lot do houston. szlismy bez kolejki w pierwszej kolejnosci, ona informowala osoby przy gate'dzie ze ktos przechodzi kontrole i oni specialnie czekali na nas. dolecielismy do houston nawet 10 minut przed czasem :) no tylko moje bagaze przylecialy 3 dni pozniej bo niestety one na ten lot nie zdazyly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leciałem do Waszyngtonu przez FRA: godzina mi wystarczyła, ba! nawet zadzwoniłem do domu - musiałem tylko przejść z jakieś kilkaset metrów (może trochę więcej) - bez ponownego przeszukiwania bagaży - tylko notebooka musiałem otworzyć i włączyć aparat fotograficzny, prawie bez kolejki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...