Skocz do zawartości

Nielegalny pobyt


jurek___

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

z tym sciganiem nielegalnych imigrantów stanach to troszke przesada, miliony ich siedzą i jakoś zyją, rząd przymyka oko na nich bo wie ze bez nich gospodarka by się tak nie kręciła, nawet z zatrudnieniem nie mają większych problemów wystarczy ze kupia sociala i pracują w normalnych firmach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta... tylko nie ma szans zeby przyjechali sobie na wakacje do wlasnego kraju... no chyba, ze wcale tego nie chca albo maja w sobie na tyle desperacji, ze jakos nielegalnie przedostana sie spowrotem przez granice do USA... poza tym jak czlowiek majacy swiadomosc, ze zyje gdzies nielegalnie i moze nawet go nigdy nie zlapia ale zawsze jest taka mozliwosc, ma sie czuc komfortowo - a przeciez po to ludzie wyjezdzaja do ameryki - m.in. zeby miec komfortowe zycie... hmmm nie wiem czy stany zjednoczone sa warte takiego "poswiecenia" i mimo, ze niby "miliony ich siedzą i jakoś zyją" to ja bym nie chciala takiego zycia... mozna je sobie ulozyc gdziekolweik indziej na legalu i pewnie z lepszym rezultatem niz w USA jesli sie nie ma szans tam na zielona karte...

oczywiscie to moje osobiste zdanie na ten temat... ale ja nie jestem jedna z osob, ktorych wielkim marzeniem jest american dream, wiec moze inaczej na to patrze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie słyszałem też że można sobie w ambasadzie "załatwić" zieloną kartę za 20000$. ktoś słyszał o takich rzeczach?

hmm ja o niczym takim nie slyszalam... i ososbiscie w to nie wierze... ale who knows....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ankam pewnie ze sa tacy ludzie ale to jest Ich wybor ze tak zyja .

jasne, kazdy jest inny i ma swoje zycie... znam troche osob, ktore zyja w USA bez zielonej i nie narzekaja, ja wyrazilam tylko swoje odczucia - gdybym ja miala sie znalezc w takiej sytuacji... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...