Skocz do zawartości

Nielegalny pobyt


jurek___

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
ta... tylko nie ma szans zeby przyjechali sobie na wakacje do wlasnego kraju... no chyba, ze wcale tego nie chca albo maja w sobie na tyle desperacji, ze jakos nielegalnie przedostana sie spowrotem przez granice do USA... poza tym jak czlowiek majacy swiadomosc, ze zyje gdzies nielegalnie i moze nawet go nigdy nie zlapia ale zawsze jest taka mozliwosc, ma sie czuc komfortowo - a przeciez po to ludzie wyjezdzaja do ameryki - m.in. zeby miec komfortowe zycie... hmmm nie wiem czy stany zjednoczone sa warte takiego "poswiecenia" i mimo, ze niby "miliony ich siedzą i jakoś zyją" to ja bym nie chciala takiego zycia... mozna je sobie ulozyc gdziekolweik indziej na legalu i pewnie z lepszym rezultatem niz w USA jesli sie nie ma szans tam na zielona karte...

dokladnie zycie na nielegalu nie jesty takie rozowe....znam pare osob ktore tak tu siedzi i wcale nie sa szczesliwi mimo iz calkiem dobrze zarabiaja...dali by sie pokroic za mozliwosc wyjazdu (i pozniejszego powrotu :) ) wcelu odwiedzenia rodziny-swojego kraju...dotego dochodzi niepewnosc jutra oraz ograniczone mozliwosci rozwoju zawodowego...dziekuje bardzo za takie zycie i samowolne "wiezienie sie"

... znam troche osob, ktore zyja w USA bez zielonej i nie narzekaja

a kto ci sie do tego przyzna szczegolnie w usa gdzie nikt nie nazeka i na wszystko odpowiada z usmiechem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura! Do wojska nie wezma nielegalnych. Kumple moi sprawdzali i nic z tego nie wyszlo. W biurze rekrutacyjnym powiedzieli ze najpierw musza uregulwac swoj pobyt a potem ewentualnie armia. To nie jest legia cudzoziemska!

Tylko mi chodziło o to że nie nielegalni tylko ci którzy wyjechali i przebywają legalnie na turystycznej i w tym czasie chcą sie dostac do wojska. to nie da sie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jurek___ moze zmieni sie prawo w USA i bedziesz mogl wyemigrowac jako wykwalifikowany robotnik(i tak mozesz na wizie pracowniczej),loteria wizowa,slub z obywatelka USA no i zlozyc papiery do Kanady a po paru latach przeniesc sie do USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura! Do wojska nie wezma nielegalnych. Kumple moi sprawdzali i nic z tego nie wyszlo. W biurze rekrutacyjnym powiedzieli ze najpierw musza uregulwac swoj pobyt a potem ewentualnie armia. To nie jest legia cudzoziemska!

Tylko mi chodziło o to że nie nielegalni tylko ci którzy wyjechali i przebywają legalnie na turystycznej i w tym czasie chcą sie dostac do wojska. to nie da sie tak?

Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...