Skocz do zawartości

Karty SIM pre-paid w sklepach?


b1ogusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy mozna w stanach dostac karty sim w systemime pre-paid sieci T-mobile, Cingular, itp. w sklepach? Tak jak u nas zestawy startowe popa, heyah... Moze jeszcze da sie je kupic na lotnisku? Zalezy mi na taniej karcie bez telefonu, co by kupic, wlozyc i dzwonic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sklepach mozna kupic zestawy z telefonami. Z tego co sie orientuje, to same karty sim sa do kupienia tylko w okreslonych punktach sprzedazy operatora. Szczegoly na ich stronach.

Ja mam do odsprzedania karte sim T-Mobila z CT. Jak bedziesz zainteresowany daj znac na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta sami kosztuje wiecej niz telefon z karta w zestawie hyhyhy

Karte mozna kupic na eBay od kogos, kto wzial telefon, a karta mu zostala. Tak czy siak lepiej kupic telefon za $19.99 z cingular.com i mamy telefon, ladowara, $10 na dzwonienie i karte sim z nr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przechodziłam już przez kilka firm: Cingular, T mobile, tracfone itd. Wszystkie były ok, ale ostatnio kupiłam jakiś inny wynalazek – najbardziej opłacalny - Net 10 - za 30$ dostaje się telefon np nokie 1600 i 300 impulsów ( jeden impuls – jedna minuta rozmowy wew kraju) , nie ma żadnych dziennych czy miesięcznych opłat, sms do polski kosztuje 0,5 impulsu czyli przeliczając na $ = 0,05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...