Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Juno a czy wpisala Twoja zona Ciebie ze tam jestes tzn masz wize do USA to po 1, druga sprawa to chyba Twoj syn ma Twoje nazwisko wiec po tym moga dojsc ,inna sprawa ze adres tez sie podaje wiec tam tez moga dojsc...Jak widzisz tych mozliwosci jest troche a co do tego slubu to zalezy gdzie byl i ktorego roku ,bo nie wiem czy wiesz ale teraz sa sluby konkordatowe wiec jak wezmiesz slub w kosciele to ksiadz musi to zglosic do USC .To kiedys tak bylo ze brales najpierw slub w USC a potem jak chciales to w kosciele.

Od Ciebie zalezy czy chcesz aby Twoj syn mial otwarta droge do USA czy tez nie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

juno ty chyba nie rozumiesz jednej sprawy a kazdy stara ci sie powiedziec. powtorze ponownie jesli twoj syn/zona ukryja prawde a ambasada do tego dojdze ( a jest z 97% ze dojdzie) to twoj syn bedzie mial problem z otrzymaniem wizy w przyszlosci i to powazny problem. wiecej szans na otrzymanie przez niego wizy daje mu mowienie prawdy czyli przyznanie sie do faktu ze jego ojciec wyjechal i jest nielegalnie. nawet nie zdajesz sobie sprawy ile oni maja w tych komputerkach informacji i jak dokladnie sprawdzja osoby starajace sie o wize. prawie pewne ze dojda do tego ze przesiedziales wize i ze obecnie jestes w usa i ze osoba starajaca sie o wize jest twoim synem czyli synem osoby przebywajacej nielegalnie. wiec czy oplaca sie klamac i ukrywac prawde? nigdzie nie jest powiedziane ze odmowia mu promesy.

zycze pozdowionka i powodzonka dla ciebie i rodziny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiem ci nawet wiecej...mowienie prawdy poplaca i to na korzysc tych ktorzy staraja sie o wize a maja taka sytuacje jak wy.nie mowie ze w waszym przypadku akurat tak bedzie bo tego nie wie nikt ale w momencie kidy twoj syn sie przyzna do tego ze jestes tam nielegalnie konsul zupelnie inaczej patrzy na osobe i staje bardziej wiarygodny.czytalam o wielu takich przypadkach a jednak wize otrzymali.zycze powodzenia i naprawde zastanowcie sie czy warto jest klamac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko:

Jak długo przed planowanym wylotem należy starać się o wize??

Chodzi mi o to czy jak chce leciec w pierwszym tygodniu grudnia to moge sie umowic na wizyte w ambasadzie juz w sierpniu??? czy to jednak za wczesnie??

Istnieje tez mozliwosc zebym poleciala do USA w pazdzierniku, ale kiedy najpozniej musze wtedy jechac po wize??(jesli ja dostane):]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz maja jego formularz w Ambasadzie i w systemie i jesli wyjdzie ze ich oszukal to bedzie ale po wizie,bo maja teraz pare dni na to aby odeslac wize .Moga tez odebrac wize po przeslaniu wizy,tak wiec nie ma czego sie cieszyc.

Pamietaj o tym ze na granicy tez moga odebrac mu wize .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...