Skocz do zawartości

Boeing 787 Dreamliner


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czyli na trasach transatlantyckich dalej będą latać stare ,awaryjne gruchoty.Liczmy na cud ,że któregoś pięknego dnia nie dojdzie do katastrofy. No ale nikt rozsądny kto dba o swoje bezpieczeństwo nie lata LOT-em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Takie mam pytanie, bo nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiedzi (może słabo szukałem). Otóż w tekście Gazety Wyborczej o tym samolocie napisane było cyt.

"Boeing obiecuje też koniec z turbulencjami i hałas niższy o 60proc."

http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,984787...awojowanie.html

Interesuje mnie ta kwestia turbulencji. Zawsze myślałem ze jest to związane z działaniami natury a nie technologią tworzenia samolotów. Ktoś może wyjaśnić jak Boeing chce spełnić tę obietnicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie ta kwestia turbulencji. Zawsze myślałem ze jest to związane z działaniami natury a nie technologią tworzenia samolotów. Ktoś może wyjaśnić jak Boeing chce spełnić tę obietnicę?

Natura nie czyni turbulencji tylko czlowiek (w tym wypadku samolot), ktory frunac napotyka na rozne dzialania natury.

Musle, ze jedna z tajemnic producenta produktu (w tym wypadku samolotu) jest stworzenie odpowiedniego systemu, technologii, ktora pomoze frunacej maszynie w zachowaniu "spokoju" pokonujac przestrzenie, gdzie wystepuja zjawiska atmosferyczne, ktore odbieramy jako turbulencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...