Skocz do zawartości

Boeing 787 Dreamliner


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

787 beda najpierw latać np do Pragi, bo piloci musza odbyc iles ladowac i startów żeby polecieć tym za ocean....i ile znowu wielkie bomble nie wyskocza na całym poszyciu 787 jak ostatnio podczas testów....

ekspertem lotnictwa nie jestem [forum tez nie jest o lotnictwie], ale oplaca sie silnik odrzutowy na takiej odleglosci katowac ? skad te 787 beda latac ? z warszawy ? przeciez to blisko do pragi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ale pierwsze loty lub pierwszy lot będzie do jednego z miast europejskich.

Widziałam gdzieś jakiś konkurs, że można wygrać bilety na pierwszy lot i właśnie do Europy.

A co do cen, to...

Cena biletu w klasie ekonomicznej Dreamlinera (w obie strony) na trasach do Nowego Jorku, Chicago i Toronto będzie rozpoczynać się od 1 999 zł, zaś do Pekinu od 2 299 zł. Koszt biletu w klasie Premium tzw. Premium Club, która jest nową propozycją dla pasażerów LOT-u, będzie kształtować się już od 3 999 zł na połączeniach do Stanów Zjednoczonych i Kanady oraz 4 499 zł na trasie do Pekinu.

http://www.aeronews.pl/pl/aktualnosci/informacje-z-kraju/lot-sprzedajemy-bilety-na-dreamlinera-863/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ekspertem lotnictwa nie jestem [forum tez nie jest o lotnictwie], ale oplaca sie silnik odrzutowy na takiej odleglosci katowac ? skad te 787 beda latac ? z warszawy ? przeciez to blisko do pragi

Z Minneapolis do Chicago jest chyba jeszcze blizej a latalem na tej trasie B747..., chyba ze 3 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...