Skocz do zawartości

Jak sprzedać niespłacone auto?


mos

Rekomendowane odpowiedzi

czyli np. moge je wystawic na eBay'u i sprzedac za cash i wtedy splacic od razu calosc? a jest jeszcze jakis inny sposob, np oddac jakos do dilera?

Jak dlugo wartosc samochodu jest rowna lub wieksza od pozyczki ktora zostala Ci do splacenia, to mozesz sie starac oddac go do dealera. Moj brat pozbyl sie tak samochodu pare lat temu. No i zamiast ebay, radzilbym sprobowac go sprzedac na lokalnym craiglist. Pewnie najleprzym rozwiazaniem bylo by znalesc kogos kto by przejal splate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

co to jest craiglist? wiem, że jak oddam do dealera to wszystko co do tej pory spłaciłem idzie na marne, a auto kupiłem po dość dobrej cenie więc sprzedając je komuś mogło by mi się zwrócić to. Powiedzcie mi tylko czy tak by było, że sprzedałbym np. na eBay'u i od razu wpłacam cały payoff a ewentualna reszta idzie dla mnie? Auto to Nissan 350Z, 2004, 45k miles, kupiłem za 18k a payoff wynosi teraz 15 500, czysty carfax, jestem 3 właścicielem. Za ile można by go było wystawić na eBay'u?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest craiglist? wiem, że jak oddam do dealera to wszystko co do tej pory spłaciłem idzie na marne, a auto kupiłem po dość dobrej cenie więc sprzedając je komuś mogło by mi się zwrócić to. Powiedzcie mi tylko czy tak by było, że sprzedałbym np. na eBay'u i od razu wpłacam cały payoff a ewentualna reszta idzie dla mnie? Auto to Nissan 350Z, 2004, 45k miles, kupiłem za 18k a payoff wynosi teraz 15 500, czysty carfax, jestem 3 właścicielem. Za ile można by go było wystawić na eBay'u?

Twoj payoff jest nieduzy wiec moze przy sprzedarzy uda Ci sie zarobic. Z Ebay moze byc ciezko. Sproboj zrobic ogloszenie w lokalnej gazecie itp. Kokosow nie zarobisz ale minium payoff powinienes dostac. Mysle ze mozesz wolac 18k i zejsc do 17k jezeli klient bedzie zaiteresowany. Oczywiscie to wszytko jezeli auto jest w bdb stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...