Skocz do zawartości

sprawdzanie statusu po odciskach


grzes

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich. sprawa przedstawia sie nastepnujaco. 12 wrzesnia czyli troszke ponad tydzien temu pobrano mi odciski palcow na brooklyn`ie. znajomy z z ktorym rozmawilem i ktory z tego korzysta bo tez wyslal o adjustment of status widzi postepy w swoje sprawie. nastronie UCIS po wpisaniu numeru application number widzial jaki jest status jego sprawy. wiec i ja sprobowalem ale niestety za kazdym razem wpisuje numer sprawy czyli 3 literki oznaczajace biura USCIS(MCS w moim przypadku oznacza MISSOURI)i 10 cyfr. z etgo co pogrezbalem w necie to pierwsze 2 cyfry oznaczaja rok nastepne 3 oznacaja numer dnia w roku a nastepna cyfra oznacza numer dnia tygodnia(1-5) i ich jakies numer wewnetrzy to pozostale cyfry. mimo informacji jakie posiadam(nie jestem do nich pewny i podchodze z doza duza nieufoscia) wynika ze prawdopodobnie moj numer na appointment notice na odciski jest zly(na odciskach odczytali wszystkie moje dane poprzez zeskanowanie kadu paskowego). status sprawy nie moge sprawdzic i chcialbym sie dowiedziecczy ktos mial podobny problem a moze karina wie cos wiecej. czy puscic to nieuwadze iczekac na kolejna korespondecji i nie wpluynie to wazen spsob na moja sprawde i pozniejsze problemy. pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wyskakuje Ci, ze nie ma takiej sprawy albo numer nieprawidlowy? Musisz uzbroic sie w cierpliwosc. Na stronie USCIS jest napisane, ze przez ilosc jaka przyszla podan do nich przed 30 lipca sa do tylu z aktualizacja on-line. Ja, zeby moja sprawa sie pokazala, czekalam prawie 2 miesiace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...