Skocz do zawartości

Wyjazd do Polski - GC


Lucas_pln

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy wystepuja jakiekolwiek problemy, kiedy wyjezdzamy za granice USA posiadajac GC?

Czy jest cos o czym nalezy wiedziec? Czy moga wystapic jakies komplikacje? Czego sie spodziewac, aby nie byc zaskoczonym.

Posiadam karte od niedawna i planuje wykorzystac urlop, bo do konca roku niedaleko, aczkolwiek mam obawy. W koncu to tylko kawalek elektroniki, ktora nie wiadomo jak zadziala pierwszy raz.

Prosze, rozwiejcie moje watpliwosci lub podpowiedzcie czy mozna jakas sie ustrzec przed ewentualnymi komplikacjami.

Pozdrawiam,

Lucas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbawiles mnie na dzien dobry....

Zupelnie nie rozumiem Twoich obaw...ze karta moze nie zadzialac przy powrocie? Wez gleboki wdech i nie stwarzaj sobie sztucznych problemow i niepotrzebnych zmartwien.

Ciesze sie, ze Ciebie rozbawilem :-)

Taka to juz natura ludzka, ze wszystko co nowe i nieznane wzbudza niepewnosc, a ja juz widzialem "dzialajace systemy" i dzialajace systemy, tak samo jak karty atm i inne kwiatki.

Poza tym zapytac nie zaszkodzi, a noz jest ktos, kto przezyl jakas przygode na granicy ...

Tymczasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy scenariusz mozna zakladac taki, ze jak karta nie zadziala, to zatrzymaja dluzej i dokladnie sprawdza. Bo raczej odeslac, Ciebie nie odesla chyba, karty zabrac - nie zabiora, chyba, ze cos przeskrobales w miedzyczasie tutaj.

Tak, to naprawde bym sie nie martwila :) Ciesz sie wakacjami i juz! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie przy każdym, do niedawna nie trzeba było mieć paszportu przy przekraczaniu granicy USA-Kanada, nie ma kontroli na granicach UE ale Polska-USA trzeba mieć.

Lucas, to fakt, wszystko co nowe wzbudza niepewność i wątpliwości czy zadziała, ale pomyśl o tym tak: jak nie skorzystasz to sie nie dowiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz troche pytanie z innej beczki.

osoba czekajaca na GC interview,

po badaniach lekarskich,

po otrzymaniu dokumentu pozwalajacego na opuszczenie kraju nie wiem dokladnie jak sie on nazywa

wygasnieta wiza .

czy ta osoba jesli zdecyduje sie wyjechac z usa bedzie miec problem z powrotem ze wzgledu na brak GC? czy zezwolenie na opuszczenie kraju pozwala wjechac ponownie?

czy ktos sie orienuje?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...