Skocz do zawartości

czy uda mi sie zwiedzić kanade?


agfa12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zaproszenie od wujka z toronto, pracuje i zarabiam 1000 zł. netto na 3/4 etatu, umowa do konca 2009 roku, chciałabym wyjechac na dwa miesiace w celach turystycznych, mieszkam z rodzicami, czy mam szanse na wyjazd? czy oszczędności na koncie tez są ważne? no i jestem panną, z góry dziękuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witaj

Oszczednosci na koncie sa wazne ale po warunkiem ze bedzie widac ze to sa Twoje tzn jesli masz zamiar wplacic jakas sume pieniedzy na konto to miej na uwadze to od kiedy pracujesz,ile masz lat bo czasami mozna przesadzic .

A czy Wujek kogos zapraszal?jesli tak i ten ktos na czas wracal to masz szanse na wize .Czy ktos z Twoich bliskich moze staral sie o wize do Kanady i wracal na czas?

Co do reszty to musisz wiedziec co chcesz tam robic bo samo powiedzienie ze chce zobaczyc sie z Wujkiem moze byc za malo.A to ze jestes panna to musisz tez pokazac ze tam nie bedziesz szukac milosci a jesli ja znajdziesz to wrocisz na czas z Kanady i stad bedziesz sie starac o wize na pobyt staly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek zapraszał już kilka razy swoją teściową, swoją siostrzenicę, te osoby wracały na czas. Wujek jest kuzynem mojej mamy, takze to taki dalszy wujek. Nikt z mojej najblizszej rodziny nie starał się o wizę, ja jestem pierwsza. Powiedzmy ze mam tutaj chłopaka ale jak to udowodnic ze nie jade w poszukiwaniu milości, a co do opcji co chce tam robić to czy na przykład udział w jakies uroczystości rodzinnej typu wesele, chrzciny jest dobrą opcją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dzięki za rady, jesli nie dostane wizy to faktycznie zaczekam az je zniosą jesli zniosą, w koncu nie mam nic do stracenia tylko 75 dolców :-) i jeszcze jedno pytanko, kiedy najlepiej wybrac sie do ambasady? w grudniu przed świętami czy lepiej po sylwestrze, zeby nie było sporo ludzi ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zamiar placic w dolarach to radze abys miala wyliczona kwote tzn 75 dol kanad i nie mozesz w kasie placic monetami,no chyba ze zaplacisz na poczcie w zlotowkach.

Mozesz isc na rozmowe np na poczatku grudnia a jak nie to idz zaraz po swietach bo jakies kolo 2 tygodnie przed swietami moze byc troche osob chociaz wcale nie musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ponownie, mam pytanko... doczytałam sie ze starając się o wize potrzebne jest zaswiadczenie od pracodawcy o uzyskanym urlopie, chciałabym wiedziec czy zamiast takiego zaswiadczenia wystarczy zakładowy wniosek o nalezny urlop wypoczynkowy zatwierdzony pieczątką i podpisem pracodawcy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...